Depo denildiği zaman ilk akla gelen genellikle ticari değeri olan ürünlerin korunması için muhafaza altına alındığı alanlar gelir. Oysa ticari işletmelerin beraberinde bireyler de eşya depolama alanlarına ihtiyaç duyduğu görülür. Küçülen ortalama konut alanı saklamaya gerek

gördüğümüz eşyalar için evinizde çok fazla alan olmamasının temel nedenlerinden biridir. Daha önce inşa edilen konutlarda, kömürlük gibi apartman ya da sitenin ortak kullandığı eşya depolama alanları yapılırdı. Yeni yapılan konut projelerinde artık bu şekilde alanlara yer verilmiyor. Fakat eşyalarınızı saklamak ve güvenli bir şekilde korumak için bir alan son derece önemlidir.

Firmamız sizlerin aile büyüklerinden kalan ya da değer verdiğiniz eşyalarınızı nemden çürümemesi ya da kıymetli evraklarınızı haşerelerin kemirmemesi ya da ilerleyen zamanlarda kullanmaya ihtiyaç duyabileceğiniz mobilyalarınızı muhafaza edebilmek için profesyonel eşya depolama hizmeti sunuyor.

Eşya Depolama Hizmeti Almak Gerektiğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde artık alım gücünün giderek azalmış olduğu bu senelerde elde olan fazla eşyaların korunma talebi artmıştır. Bu talebin artması ile beraber eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulmuştur.

Yaşam alanında yer bulunamayan eşyalarınızı firmamız sağlıksız bir şekilde istiflenme ile karşı karşıya kalmaması için doğru ambalajlı bir şekilde ambalajlayıp güvenli bir depolama alanında muhafaza eder.

Eşya depolama hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanır;

  • Eşyalarınızı depolamak için iletişime geçmiş olduğunuz firmanın ekip profesyonelliği
  • Eşyalarınızın içeriklerine göre ambalajlanma tipi
  • Müşterinin yetkiliye istediği her an ulaşabilme hızı

Bu faktörler çerçevesinde maltepe eşya depolama hizmeti avantajlı hale gelir. Günümüzde kentsel dönüşüm ile beraber evlerin küçülmüş olması birçok kişinin kullandığı ya da manevi değeri yüksek olan eşyaları muhafaza edebilme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Firmamız sizin değer vermiş olduğunuz eşyaları muhafaza edebilmek için kaliteli hizmet sunar.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Eşya depolama işlemleri için size bir telefon kadar yakın olan firmamız ile iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Firmamız tarafından yapılan bütün inceleme sonrasında depolanacak olan eşyalarınızın listesi tek tek yapılır. Ve depolama aşamalarına geçilir. Firmamız tarafından bütün eşyalarınız sigortalı olarak yeni adresine taşınır.

Firmamız depolama işlemlerinde her zaman alanında uzman elemanları ile hareket eder. Depolama işlemlerinde firmamız, bütün eşyalarınızı yeni malzemeler ile paketleme işlemi gerçekleştirir.

Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızı depolama sahalarımızın içerisinde güvenli ve dikkatli şekilde depolamaktayız. Depolama süreci ile alakalı bütün taleplerinizi ekip arkadaşlarımıza rahatlıkla iletebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama ücretleri ortalama olarak belirtmiş olduğunuz eşya adedine ve depoda kaplayacağı alana göre hesap edilerek belirlenir. Buna ilave olarak eşyanın depoya olan uzaklığı ve nakliye masrafları da fiyata dahil edilir. Aylık bazda hesaplanan ücretler belirlenerek ve ek olarak bırakmak istediğiniz süreler belirttiğiniz takdirde ücretlendirme devam eder.