İstanbul Adalar Nakliyat denilince akla gelen ilk isim 20 yıldır Cihan Nakliyat’tır Cihan nakliyat her gün İstanbul’da yer alan Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgaz Adaya Nakliye seferi çıkaran tek firmadır.

Adalar nakliyesinde uzmanlaşan firmamız ile neredeyse adalar nüfusunun %75 i tarafından tanınan tek nakliye firmasıdır. Adalar belediyesi tarafından referanslar olan firmamız ile iletişime geçtiğinizde size Adalara nakliyesinde sorunsuz en kısa zamanda en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Adalar Nakliyat hizmeti hakkında bir kaç soru ve cevap

Adaya Ev Eşyası Nasıl Taşınabilir ?

Bu soruya cevap verebilmemiz için öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp expertiz hizmeti almanız gerekmektedir Adaya taşınma sadece önceden izin alınma yöntemi ile gerçekleştirilmektedir ve expertiz hizmeti sayesinde adaya gidecek araç ebatı belirlenir firmamız filosunda 3 farklı boyutta taşıma kamyonu mevcuttur.

  • 1+0 evler için küçük boyu
  • 1+1 evler için orta boy
  • 2+1 evler için büyük boy
  • 3+1 evler için maksi boy araçlardır

araçların tamamı kapalı çelik kasa olup içi ev eşyası taşıma için uygun olarak dizeyn edilmiştir.we

Adaya Eşya Taşımada Expertiz Hizmeti nedir Nasıl Alabilirim ?

Expertiz hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz verilen bir hizmet olup Eşyalarınızı taşıyacak uygun araç seçimi ve taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması için yapılır,

Experiz hizmeti sonuncunda ;Adalar ilçesine taşınacak eşyalar için uygun araç seçimi yapılır. Adaya gidecek araç ebatı önemlidir, Feribot harcı araç büyüklüğüne göre değişmektedir

Hangi Ada Olduğunun Bir Önemi Var Mı?

Eşyalarınızın heybeliada , Büyükada , Kınalıada, ve Burgaz adaya nakliyesi arasında herhangi bir fark yoktur bunlar dışında kalan adalar için ücret ve taşıma farkı mevcuttur.

Adalara Nakliye Kamyonu Nasıl gidecek ?

Eşyalarınız için uygun araç seçildikten sonra firmamız tarafından adalar belediyesinden randevu alınarak taşıma günü için feribot sırası alınır ve feribot harcı yatırılır. Harç makbuzu dilerseniz tarafınıza ulaştırılacaktır.rendvular genelde 1 hafta önceden alınmaktadır. aksi takdirde aynı hafta içerisinde feribotta yer bulunmadığından taşıma günü ertelenmek zorunda kalabilir.

Harcı Ben Ödeyebilir Miyim?

Dileyen müşterimiz bu harç yatırma işlemini kendisi de yapabilecektir.

Harç işlemi Yapıldıktan sonra taşıma gününden bir gün önce eşyalarınız evden eve nakliyat kamyonuna yüklenecektir. Taşıma günü feribot sabah erken kalktığından taşıma süresi yetmeyeceği için adalara yapılan nakliye işlemleri en az iki gün sürmektedir. İş bu sebeple taşıma gününden önce eşyalarınız araca yüklenecektir.

Eşyalarım O Akşam Nerede Kalacak?

Taşıma gününden önce nakliyat kamyonuna yüklenen eşyalar firmamızın güvenliği altında olup araçlardan bir daha indirilmeyerek garaja getirilir ve sabah garajdan çıkıp doğrudan kartal maltepe bölgesinden kalkan feribota binerek adaya ulaştırılır.

Adalar Evden Eve Nakliyatı Sırasında Hangi Hizmetler Verilmekte?

Eşyalarınızın monte de monte ambalajı yükleme ve boşaltması dahil komple evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. taşıma öncesi sözleşme imzalanır ve sözleşme size mail yoluyla iletilir.

Uygun Fiyatlarla Büyükada Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat ve taşıma hizmet sektöründe en çok araştırması yapılan soruları fiyat ve fiyat bilgileri oluşturuyor. Adalar nakliyat branşı üzerine dizayn ettiğimiz firmamızda her zaman en hesaplı fiyat tarifesi ile hizmetler sağlıyoruz.

Bununla birlikte firmamızda profesyonel çalışmalar yaparak işlemleri tamamlıyoruz. Sizler de taşıma ve nakliyat hizmet sektöründe uygun fiyat sağlayan bir firma arıyorsanız bizlerle hemen bağlantıya geçmelisiniz.

Adalar Nakliyat Hizmetlerinde Sunulan Fırsatlar

Adalar Nakliyat hizmetlerinde en önem arz eden detayı eşyaların kırılmadan yeni evlere ulaştırılması oluşturur. Bununla birlikte firma ve şirketler müşterileri için sayısız fırsat ve avantajlar sağlarlar.

Adalar lokasyonlu olarak kurmuş olduğumuz firmamızda sizlere destek olmak amacıyla sayısız destek ve fırsatlara yer veriyoruz. Sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetlerimizde asansörlü ve sigorta poliçeli taşıma çalışmaları yer alıyor. Bu detaylar dahilinde fırsat ve avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız bizlerle bağlantıya geçmelisiniz.

Müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Taşıma ve nakliyat sektöründe farklı işlemlere yer veren bir firma arıyorsanız Adalar ve tüm noktalar için hizmet sağlayan şirketimizi tercih ediniz.

Heybeliada Nakliyat

Büyükadaya Eşya Nasıl Taşınır

Büyükada Nakliyat