• Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • Adalar Nakliyat – Büyükada Nakliyat- Heybeliada Nakliyat – Kınalıada Evden Eve Nakliyat

  Eylül 2, 2019 1Bilgi BankasıNakliyat Makaleleri

  ADALAR EVDEN EVE NAKLİYAT

  Ön not: Covid19 pandemi süresince Adalar’a giriş çıkış yasaklanmıştır, İş bu sebeple Adalara taşınma işlemleri kaymakamlık dan alınacak izin belgesi ile ancak gereçekleşebilir,  ilgili prosedür için müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

  Cihan Nakliyat İstanbul’da adalara taşınma da tek yetkili firmasıdır.

  hiç bir prosedürlü uğraşmadan sanki şehir içinde taşırırcasına İstanbul Adalar nakliyat hizmeti alabilirsiniz.Bir Doğa harikası olan İstanbul un Adalar ilçesine evinizi taşımak sıradan bir evden eve nakliyat işinden biraz daha teferruatlı bir işlemdir.

  Bunun sebebi de kara yoldan adaya ulaşmak imkansız olduğundan adaya taşınacak eşyaların hangi araçla nasıl
  taşınacağıdır.

   

  Adaya Nasıl Taşınabiliriz ?

  Bu soruya cevap verebilmemiz için öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp expertiz hizmeti almanız gerekmektedir Adaya taşınma sadece önceden izin alınma yöntemi ile gerçekleştirilmektedir ve expertiz hizmeti sayesinde adaya gidecek araç ebatı belirlenir firmamız filosunda 3 farklı boyutta taşıma kamyonu mevcuttur.

   

  Expertiz Hizmeti nedir Nasıl Alabilirim ?

  Expertiz hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz verilen bir hizmet olup Eşyalarınızı taşıyacak uygun araç seçimi ve taşıma öncesi gerekli fizibilite çalışması için yapılır

  Experiz hizmeti sonuncunda ;Adalar ilçesine taşınacak eşyalar için uygun araç seçimi yapılır.Adaya gidecek araç ebatı önemlidir, Feribot harcı araç büyüklüğüne  göre değişmektedir

  Hangi adaya gittiğimin önemi var mı?

  Eşyalarınızın heybeliada , Büyükada , Kınalıada, ve Burgaz adaya nakliyesi arasında herhangi bir fark yoktur bunlar dışında kalan adalar için ücret ve taşıma farkı mevcuttur

   

  Adalara Nakliye Kamyonu Nasıl gidecek ?

  Eşyalarınız için uygun araç seçildikten sonra firmamız tarafından adalar belediyesinden randevu alınarak taşıma günü için feribot sırası alınır ve feribot harcı yatırılır. Harç makbuzu dilerseniz tarafınıza ulaştırılacaktır.

   

  Harcı ben ödeyebilir miyim ?

  Dileyen müşterimiz bu harç yatırma işlemini kendisi de yapabilecektir.

  Harç işlemi Yapıldıktan sonra taşıma gününden bir gün önce eşyalarınız evden eve nakliyat kamyonuna yüklenecektir. Taşıma günü feribot sabah erken kalktığından taşıma süresi yetmeyeceği için adalara yapılan nakliye işlemleri en az iki gün sürmektedir.İş bu sebeple taşıma gününden önce eşyalarınız araca yüklenecektir.

   

  Eşyalarım o akşam nerede kalacak_?

  Taşıma gününden önce nakliyat kamyonuna yüklenen eşyalar firmamızın güvenliği altında olup araçlardan bir daha indirilmeyerek garaja getirilir ve sabah garajdan çıkıp doğrudan kartal maltepe bölgesinden kalkan feribota binerek adaya ulaştırılır.

   

  Adalara Taşıma sırasında hangi hizmetler verilmektedir ?

  Eşyalarınızın monte de monte ambalajı yükleme ve boşaltması dahil komple evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. taşıma öncesi sözleşme imzalanır ve sözleşme size mail yoluyla iletilir.

  Firmamız Adalara nakliye hizmetinde İstanbul da tek adrestir. 

  2020 yılında haftada 3 sefer ada nakliyesi yapılmaktadır.

  Düzenli olarak adalara nakliyat himzeti sunan tek firma cihan nakliyat ile tüm adalara sorunsuz bir şekilde taşınırsınız.

   

  Cihan Nakliyat Tic.Ltd.Şti.

  23/05/2020

  İstanbul