Ev taşıma işlemi insanların zamanını alan ve genellikle strese sokan işler arasında yer alıyor. Ancak profesyonel şekilde gerçekleştirilen taşınma sayesinde stresten kolayca uzaklaşılması sağlanıyor.

İnsanların yaşadığı bu sıkıntıların farkında olan firmamız Bayrampaşa evden eve nakliyat üzerine çalışıyor. Bu çalışmalar kapsamında ise taşınma işleminin sorunsuz şekilde gerçekleşerek insanların yeni yerlerine ulaşma ve alışma evresine katkı sunuyor.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız tarafından hayata geçirilen evden eve nakliyat hizmetinde evde bulunan eşyaların yeni bir eve ulaştırılması sağlanıyor. Bunda müşterilerimizin istekleri göz önüne alınıyor. Böylelikle hem güvenli hem de kaliteli bir evden yeni eve taşınma evresi gerçekleşiyor. Bayrampaşa merkezli olarak çalışan şirketimiz ev taşıma işleminin tüm detaylarında müşterilerinin yanında oluyor.

Böylelikle yaşanması muhtemel sorunların önüne geçiyor. Ayrıca nakliye firması ekibimizde her hizmet için uygun personel bulunduğundan işlemler hızlı şekilde ve doğru olarak gerçekleşiyor. Ayrıca ekibimizin her biri eşyaların zarar görmemesi adına titiz çalışmalar yürütüyor.

Evden Eve Nakliyatta Neler Yapıyoruz?

Bayrampaşa evden eve nakliyatta neler yapıyoruz? Bizimle çalışmak isteyenlerin sıkça sorduğu soruyu oluşturuyor. Bu soruya cevap olarak evden eve nakliyat hizmet aşamalarımız verilebiliyor.

Bayrampaşa evden eve nakliyatın aşamaları şunlar oluyor;

  • Evde bulunan eşyalarının demontaj işlemlerinin yapılması
  • Taşınacak olan eşyaların gruplandırılarak uygun şekilde paketlenmesi
  • Taşınacak eşyaların dikkatli şekilde evden çıkarılarak nakliye aracına yerleştirilmesi
  • Nakliye aracına yüklenen eşyaların yeni adrese zamanında taşınması
  • Araçta bulunan eşyaların binaya taşınması
  • Taşınan eşyaların montaj işlemlerinin yapılması

Ev eşyalarının taşınması konusunda maksimum dikkat gösteren firmamızda eşyaların nakliye esnasında zarar görmemesi için donanımlı nakliye araçları kullanılıyor. Böylelikle eşyaların kırılması, çizilmesi veya kaybolması gibi olumsuzluklar yaşanmıyor.

Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme

Bayrampaşa ilçesinde çalışan firmamız evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında paketleme aşamasını gerçekleştiriyor. Bu aşamada eşyaların uygun paketleme malzemeleri ile muhafaza edilmesini sağlıyor. Ayrıca eşya karmaşası olmaması adına gruplandırılarak paketleme yapılıyor.

Böylelikle kişilerin aradıkları eşyaları daha kolay şekilde bulmasını sağlıyor. Mobilya, mutfak eşyası ve özel eşyalar için uygun paketleme malzemeleri kullanılıyor. Bu aşamada malzeme kalitesine ekibimiz özen gösteriyor ve eşyaların zarar görmemesinin ön koşul olarak belirliyor.

Evden Eve Nakliyatta Ücretlendirme

Bayrampaşa evden eve nakliyatta ücretlendirme eşyalarının taşınmasını isteyen kişiler tarafından araştırılan temel konu oluyor. Firmamız ücretlendirme konusunda mesafe, eşya miktarı, taşınma tarihi ve ek hizmetleri göz önüne alıyor.

Böylelikle müşterileri memnun edecek seviyede ücreti belirleyerek kendilerine sunuyor. Ücretlendirme yapmadan önce ise ekibimiz ücretsiz keşif yaparak eşya yoğunluğu ve diğer detayları öğreniyor. Böylelikle evden eve nakliyatın kusursuz gerçekleşmesini sağlıyor.