web analytics

Arşiv Depolama Hizmeti

Arşiv alanında yapılan depolama bir kuruluşa ait dokümanların bilgi ve belgelerin muhafaza edilmesidir. Bu durum elbette kişilerin geçmiş dönemlerine ait faaliyetlerini de kapsar ve son derece geniş argümanları olan bir olgudur.

Cihan Nakliyat ile iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcilerimiz size expertiz hizmeti sunar yapılan expertiz hizmeti neticesinde depolama işi için gerekli tüm prosedürler ve eşyalarınıza uygun ekipmanlar için bir hazırlık yapılır.

Cihan nakliyat ile yapacağınız tüm işlemler sözleşmelidir depolama sözleşmesinde eşyalarınız depoda kalma süresi depo adresi depolama şekli ve ödeme süreleri hakkında detaylı bilgi yer almaktadır

Depolarımız 7/24 bekçi koruması altındadır eşyalarınız için ayrıca depo sigortası yapılarak her türlü kaza yangın gibi riske karşı koruma sağlanmaktadır

Depo kirası dilerseniz aylık dilerseniz ön ödeme olarak yapabilirsiniz ayrıca kredi kartıyla da ödeme yapma imkanı bulunmaktadır.

Arşiv Depolama Nedir?

Firmamız hakkında bilgi vermeden önce arşiv depolamanın ne olduğunu tam olarak ifade etmek gerekir.

Özel sistem bir depolama hizmeti olup lojistik sektörünün günümüzde gelinen nokta itibarı ile en önemli alt başlıklarından bir tanesidir. Burada bilinmesi gereken hususlar arasında arşiv depolamanın ağırlıklı olarak geçmiş dönemlere dair yapılsa da gelecek dönemler için de şartlar ve koşullara göre yapılabildiğidir.

Firmamız Hakkında Öne Çıkanlar

İşte firmamız Cihan Nakliyat olarak lojistik sektörünün diğer alanlarında olduğu arşiv depolamayı da yapan bir kuruluştur. Firmamız 30 yıldır sektörde olup özellikle bu alanda sektörün dinamiklerini de belirleyen ve bu bağlamda domino etkisi yaratan kuruluşlardan bir tanesidir.

Kuruluşumuz tüm alan yetki belgelerine sahip, her birimde alanında uzman, eğitimli donanımlı personeller ile çalışan uzman bir kuruluştur. Kesintisiz olarak başta İstanbul olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet verir. Firmamızdan böyle bir hizmet almayı isteyenler Türkiye’nin her yerinden firmamıza ulaşabilir.

Depolama yaptığımız alanlar son derece hijyenik ve temizdir. Sürekli olarak kontrolleri yapılmakta ve depolama alanlarımız hem bizler hem de müşterilerimiz tarafından kamera ile kontrol edilir. Her şey kuruluşumuzda güvence altındadır. İnsanların kafasında en ufak bir soru işareti kalmaz.

Neden Arşiv Depolamaya Gereksinim Duyulur?

Gerek kurumlar, gerek bireylerin bu alanda hizmet talep etmesinin farklı farklı nedenleri vardır. Bunların en başında eskiye dönük evrakların saklanması gerektiği ama kendi bulundukları ortamda yer olmamasıdır. Kimi zaman çok sayıda arşivlenmesi gereken evrak vardır. Bunun yanı sıra bir diğer neden ise geçici bir süre arşivlerin depolandığı alanın geçici bir süre ile kullanılamayacak olmasıdır.

Arşiv Depolama Nasıl Yapılır?

Arşiv depolama yapılır iken öncelikle hangi evraklar ne kadar süre ile arşivlenecek bu bilgiler alınır. Bu aşamadan sonra karşılıklı sözleşme imzalanır ve süreç başlar. Arşiv depolama yapılacak alanlar son derece korunaklı ve müşteriye özeldir.

Arşivlenecek depolanan evrakların büyüklüğüne ve miktarına göre özel yerler ayrılır. Burada bilgi güvenliği asıl olan en önemli şeydir. Sürekli olarak da kontroller gerçekleştirilir.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Şirketimizin hizmet fiyatları son derece uygundur. Kaç gün ne kadar miktarda evrak depolanacak ona göre birim fiyat verilir. Süre uzadıkça birim rakam düşer. Düzenli bizi tercih eden müşterilerimize özel indirimlerimiz vardır. Ödemeler aylık olarak ya da toplu olarak yapılabilir. Tercih müşteriye kalmıştır.