Nakliyat sektöründe çalışan firmamız Ümraniye eşya depolama ihtiyacını karşılamak adına profesyonel hizmet veriyor. Eşyalarının harici bir alanda depolanarak korunmasını sağlamak isteyenlerle iş birliği yapıyor. Böylelikle eşyaların zarar görmeden ve özelliklerini kaybetmeden kaliteli malzemeler kullanılarak korunmasını sağlıyor.

Eşya Depolama Hizmetleri Ümraniye

Ümraniye semti özelinde çalışan firmamız eşya depolama hizmetinin en iyi şekilde sunulması adına çalışıyor. Bu nedenle de hizmet detayları belirleyerek her müşterisine aynı kalitede hizmeti sunma gayretini taşıyor.

Firmamızın eşya depolama üzerine verdiği hizmetler ve özellikleri şunlardan oluşuyor;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Parça eşya depolama
  • Tüm ev depolama
  • Beyaz eşya depolama
  • Mobilya depolama
  • Oda sistemli depolama

Eşya depolama hizmetlerimizin her biri garantili ve kaliteli şekilde veriliyor. Böylelikle firmamızı seçen kişilerin aldıkları hizmetten memnun kalmaları sağlanıyor. Depolarımız eşyaların muhafazasına uygun donanıma sahip olduğu için nem, yağış veya toz gibi dış etkenlerden eşyaların etkilenmesinin önüne geçiliyor.

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Ümraniye ev eşyası depolama üzerine çalışan firmamız ev eşyalarının depolarda tutulması adına çalışıyor. Eşyaları depoya taşımadan önce adrese ücretsiz olan ekspertiz personelimizi gönderiyoruz. Personelimiz eşyaların incelemesini yapıyor ve ev eşyası depolama planlaması yapıyor.

Ev eşyalarının depolanması ve taşınması için gerekli planlamalar yapıldıktan sonra nakliyat aşamasına geçiliyor. Eşyaların nakliyeye uygun şekilde paketlenmesi ekibimiz tarafından yapılıyor. Paketleme aşamasında eşyaların depoda zarar görmeyecekleri şekilde önlemler de alınıyor.

Mobilyalar, kıyafetler, teknolojik cihazlar ve mutfak eşyaları gruplandırılarak paketleniyor. Araca yerleştirme ve depolaya ulaştırma esnasında maksimum özen gösterilerek eşyaların güvenle ulaşması sağlanıyor. Ayrıca depolarımız kameralarla görüntülendiği için güvenlik sorunları yaşanmıyor.

Ümraniye Ofis Eşyası Depolama

Ev eşyalarına ek olarak firmamız tüm Ümraniye semti için ofis eşyası depolama üzerine çalışıyor. Ofisini değiştiren, taşıyan veya kapatmak zorunda kalan kişilerin ofis eşyalarının tamamını depolarda saklamalarına yardımcı oluyor. Böylelikle evrak ve eşya kaybının önüne geçiyoruz.

Ofis eşyalarında dosyalar ve evraklar fazla olduğu için onların depolarda zarar görmemesi adına gerekli ambalaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle kiralama süresi boyunca korunmalarını sağlıyoruz. Ayrıca evrakların çalınması gibi durumlarda önlem için kamera sistemlerimiz bulunuyor.

Güvenli Eşya Depolama Ümraniye

Ümraniye semtinde eşya depolama hizmetleri sunan firmamız güvenliğe önem veriyor. Bu nedenle tüm depolarımız güvenlik kameralarıyla takip ediliyor. 7-24 izleme yapan kameralarımız sayesinde eşyaların çalınması veya kaybolmasının önüne geçiliyor.

Eşya Depolama Fiyatları Ümraniye

Ümraniye’nin her yerine eşya depolama hizmeti ulaştıran firmamız eşya depolama fiyatlarını titizlikle belirliyor. Fiyatları belirlerken eşyaların miktarı, eşyanın alınacağı adres-kat özellikleri, paketleme-sarma hizmetleri ve depolama süresi etkili oluyor.

Ücretlerimiz aylık veya yıllık şekilde talep edilerek depolama süresi boyunca eşyaların zarar görmemesi adına çalışılıyor. Eşyalarının karışmaması veya kaybolmaması için oda sistemli depolama hizmetleri de sunuyor. Böylelikle müşterilerinin eşyalarının odalar halinde taşınmasına ve saklanmasına yardımcı oluyor.