Haftanın her günü taşıma işlerinde nakliye hizmeti veren firmamız geleneksel yöntemlerden farklı olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetler verir. Geniş araç filosu, deneyimli ekibi ve profesyonel hizmet seçenekleri ile güvenilir ve hızlı bir taşıma sağlar. Seçmiş olduğunuz taşıma şekline göre yapılan değerlendirmeler sonrasında en uygun fiyat avantajını firmamızdan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Taşıma Hizmetleri

Şişli evden eve nakliyat yapan firmamız eşyalarınızı özenle paketler ve istenilen adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Özellikle kırılacak eşyalar ve elektronik eşyalar konusunda deneyimli ekibimiz özel korumalı ambalajlar ile paketlemeyi yapar. Şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin firmamızla irtibata geçerek huzur ve güven içerisinde evinizi taşıtabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Çalışma Saatlerimiz

Özellikle çalışan kesimin en sıkıntı yaşadığı konulardan bir tanesi taşınma esnasında zaman sorunudur. Taşıma firmaları bu konuda katı kurallar içerisinde çalışmalarını yaparken firmamız kurumsallık çerçevelerinde müşterilerine zaman kısıtlaması sunmaz. Günün her saatinde hizmet sunabilecek personel ve araç kapasitesine sahibiz. Taşıma yapılacak olan saat aralığını belirleyebilir ve firmamızdan o zaman aralığında hizmet talep edebilirsiniz.

Taşıma İşlemlerinde Paketleme Hizmetleri

Firmamızdan taşıma ile ilgili hizmet alırken paketleme ve ambalajlama konusunda da destek alabilirsiniz. Ön görüşme esnasında büyük demirbaş eşyaların dışında mutfak ya da dolap içlerinin de paketlemesinin firmamız tarafından karşılanmasını istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Kadromuzu belirlemiş olduğunuz iş standartlarına göre belirleyerek sökme, toplama, paketleme ve yerleştirme işlemlerini evden eve nakliyat aşamalarının içerisine dahil edebiliriz.

Evden Eve Nakliyat Taşıma Ücretleri

Firmamız profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde en iyi hizmet garantisini de verir. Fiyat politikamız iş gücü ve taşıma mesafesi ile doğru orantılı bir şekilde karşılıklı hassasiyet ile belirlenir. Taşınacak eşya, gidilecek mesafe, taşıma sırasında kullanılacak olan iş gücü gibi faktörler fiyatları etkiler. Verilen fiyatlar piyasa şartları doğrultusunda verilebilecek en makul fiyatlar olacaktır. Sizde evinizi taşırken hiç bir soru işareti kalmadan güvenilir bir hizmet istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz.