Lojistik sektörü dünyanın en eski iş alanlarından bir tanesi olup, kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor. Bunlar içinde nakliyat ya da bir başka ifade ediş biçimi ile taşımacılık başlı başına bir yer teşkil ediyor. İnsanların hangi yaşta nerede olursa olsun taşınma gereksinimleri bitmiyor. Biz de İstanbul’da Kadıköy evden eve nakliyat denilince akla gelen ilk firmaların başında geliyor. Bilindiği üzere Kadıköy İstanbul Anadolu Yakasında olan en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir.

Evden Eve Nakliyat Nedir? Neden Gereksinim Duyulur?

Adım adım giderek önce evden eve nakliyat nedir bu sorunun yanıtı açık ve anlaşılır bir biçimde vermek gerekir. Evden eve nakliyat herhangi bir evden başka bir eve yapılan taşımacılık hizmetidir.

İnsanların bu hizmeti almasının çok farklı sebepleri olabilir. Ana neden bulunulan yerden o an için taşınılması gerektiğidir. Başka bir yerde işe başlama, ev alma, başka bir adrese taşınma vb. nedenlerden ötürü evden eve nakliyat hizmeti alınabilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı Nedir?

Firmamızın hizmet kapsamına bakıldığında hem şehir içi hem de şehirlerarası evden eve nakliyat alanında çalışıyoruz. Yine her tür ev için taşımacılık yapıyoruz. Gerekli olması halinde yurtdışına da bu alanda hizmet veriyoruz. Parça eşya ya da tüm ev eşyası ayırımı yapmadan taşımacılık hizmetini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız korunaklı özel araçlar ile asansörlü olarak her türlü riski bertaraf ederek çalışır. Nakliyat öncesi sözleşme yapılır. Yine taşımacılık yapıldığı sürece kayıp çalınma hasar vb. durumlara karşı eşya sigortası yapılarak eşyalar güvenceye alınır. Tüm kişiler ile firmamız sözleşme yaptıktan sonra işe başlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamızın taşımacılık fiyatları da son derece uygundur. Arada yer alan mesafeye, hangi katlar arasında eşya taşınacağına, kaç gün kaç kişi çalışacağına göre rakam belirlenir. Ödemede de peşin, kart ile ödeme ve şirketimizin hesap numarasına havale gibi ödeme yöntemleri vardır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Cihan evden eve nakliyat olarak bizimle çalışmanız için çok fazla sebep yer alıyor. Bunların en başında firmamızın son derece kurumsal bir firma olması ve alanında tüm yetki belgelerine sahip olması gelir. Bunun yanı sıra firmamız kesintisiz yılın 365 günü alanında uzman, yıllardır firma bünyesinde olan mavi yakalı çalışanlar ile her tür ayrıntıya dikkat ederek kesintisiz hizmet verir. Eşyanın miktarına takılmaksızın çalışır.