Eşya depolama bireysel ya da ticari amaçlar için kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet çoğunlukla depolama alanına sahip bir tesiste yapılır ve müşterilerin eşyalarını, kiralanan bir depoda saklama imkanı tanır. Eşya depolama hizmeti evden uzakta bir yerde hatta kendi deponuza sahip olmak gibidir.

Firmamızdan eşya depolama hizmeti alırken, bir şeyleri ilave etmek ya da bir şeyleri çıkarmak için çalışma saatlerimiz içerisinde depolama biriminize istediğiniz sıklıkta eşya ilave edebilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız güvenli bir depolama alanıdır. Firma olarak saklamak istediğiniz eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.

Eşya Depolama Nedir? Ne İçin Tercih Edilir?

Eşya depolama hizmeti kısa bir şekilde anlatılması gerekirse, nakliyat firmalarının veya sadece bu işi yapan firmaların eşyalarınızı alıp depolarında güvenli bir şekilde saklamasıdır.

Bu işlemin yapılması esnasında karşılıklı bir şekilde anlaşma yapılır ve eşya adedi depo içerisinde kalacağı süre gibi detaylar ile belirli bir ücret hususunda anlaşma yapılır. Sizler de bu süreç içinde kendi düzeninizi oluşturup yeniden eşyalarınıza güvenli bir şekilde kavuşursunuz.

Eşya Depolama İşlemi Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Eşya depolama işlemi çok farklı durumlarda tercih edilebilen işlemler arasında yer alır. Fakat sizler için bazı durumları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Evlilik Döneminde Olan Eşya Depolama
  • Kısa Süreli Ofis İşlerinde Eşya Depolama Ve Ofis Kapatma
  • İş Dolayısı Ya Da Başka Nedenler Dolayı Ülke Değişikliği

Evlilik döneminde henüz oturulacak olan ev belli olmadığı için kira vermemek adına ev tutulmaz. Bu durumda Kadıköy eşya depolama hizmeti almak kiraya göre daha az maliyetli olduğu için mantıklı olabilir. Maddi durumlarda ya da ofisi başka bir şehre taşıma gibi zamanlarda birkaç ay iş durumunuzu askıya almak durumunda kalabilirsiniz.

Böyle durumlarda da eşya depolama hizmeti tercih edilir. Başka bir ülkeye ya da uzak bir şehre, uzun bir süre gidecek olanların ne kadar kalacağı belli olmadığı durumlarda da eşya depolama hizmetine başvurulur. Firmamız size her konuda yardımcı olabilecek her türlü eşyanızı depolayabilecek alanlara sahiptir.

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama hizmeti almadan önce tercih edeceğiniz firmayı iyi araştırmanız gerekir. Bu durumda en önemli husus eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde muhafaza edileceğidir. Televizyon ya da beyaz eşya gibi kolay bir şekilde kırılabilecek olan eşyalarınızın ne şekilde korunacağı hakkında mutlaka bilgi almanız gerekir.

Ne çeşit bir paketleme yapıldığı, deponun yeterince geniş olup olmadığı ve nasıl bir araç ile eşyaların taşınacağını sorup, bu doğrultuda isabetli bir karar verebilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti almadan evvel firmaya eşya adetinizi ve ortalama olarak saklamak istediğiniz süreyi belirtilerek işlemleri net bir şekilde belirlemeniz önemlidir. Size bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak her türlü eşyanızı ne şekilde korunacağı nasıl muhafaza edileceği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.