Depolama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize özenli ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızı ile ev eşyası ofis eşyası depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri üzerine bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kurumsal olan firmamızın profesyonel hizmet anlayışına sahiptir. Çok deneyimli bir firma olarak sektörde yer almaktayız. Firma olarak eşya depolama işlemlerimizde eşyalarınızı kasko sigorta sistemi ile koruma altına alıyoruz. Firmamızın güvencesi ile olabilecek bütün problemlerde müşterimizin zararını karşılıyoruz.

Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Ev eşyası depolama işlemlerimiz de firmamızda görevli bulunan uzman kişiler ile sizlere en kaliteli hizmetleri veriyoruz. Ayrıcalıklı olarak kaliteli hizmet almak istiyorsanız her zaman firma olarak yanınızdayız. Sadece bir telefon ile hizmetlerimiz hakkında bütün detaylara sahip olabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerimiz şu şekilde yer alıyor.

  • Yüz De Yüz Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Güvenli Hizmet Anlayışı
  • Uygun Paketleme İşlemleri
  • Depolanacak Eşyanın Cinsine Göre De Yer Alanı

Eşya deposuna bırakılan eşyaların hiçbir zarar görmeden muhafaza edilmesi çok önemlidir. Firma olarak en güzel mutluluk hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimizin dostlarına bizleri tavsiye etmesidir. Siz değerli müşterilerimizin dostlarınıza vermiş olduğunuz tavsiyeler ile yoğun talep görmekten mutlu ve gururluyuz.

Profesyonel Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmetimizde yüksek güven kalite vaat etmekteyiz. Uzman ve profesyonel bir ekip ile çalışma hizmetleri veriyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına, kasko ve sigorta garantisi ile hizmet sunmaktayız.

Uygulamalarımız esnasında oluşabilecek problemler de firmamız altından güvence altına alınır. Güvenli ve kaliteli hizmetin adı olarak gösterilen firmamızın size daha iyi hizmeti verebilmek için yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir. Talep etmiş olduğunuz hizmeti sizin istediğiniz zamanlarda yapıyoruz.

Eşya depolama hizmetinde daha önceden fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Ücretlendirmenin ne kadar olacağı eşyanın miktarına, kaplayacağı alana ve depo içerisinde ne kadar kalacağı belirlendikten sonra müşteriye iletilir.

Sigortalı Kiralık Akıllı Eşya Depolama

Sigortalı İstanbul Avrupa yakası eşya depolama hizmetlerimizde ve tüm kalite ve güvencemiz ile müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Özel alan depolama ile kişiye özel hizmet vermekteyiz.

Sadece sizin kullanacağınız alanda sadece sizin eşyalarınız yer alır. O alana sizin dışınızda hiç kimse giremez ve eşya bırakamaz. Oda tipi eşya depolama alanı kiralamak isteyen müşterilerimiz için bulunmaz fırsatlar sunuyoruz. Firmamızın kaliteli hizmet anlayışından faydalanmak için, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Depolanacak eşyalarınız ekibimiz tarafından sağlam paketleme yapılarak depolanacak alana getirilir. Sizin adınıza özel olarak ayrılmış odanıza eşyalarınız yerleştirilir.

Klimalı rutubetsiz ortamda ultra emniyetli depolarımızda, sizlerin talep etmiş olduğu süre boyunca güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Rutubetsiz temiz bir ortamda eşyalarız saklanır. En az eviniz kadar temiz ve güvenli depolarımızda eşyalarınız güvendedir.