İstanbul genelinde tüm ilçelere geniş kapsamlı ve kurumsal nakliye çözümleri sunuyoruz. Çözümler dahilinde evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, eşya depolama, arşiv depolama gibi hizmetleri, yılların getirdiği bilgi, birikim ve deneyimle sürdürmeye devam ediyoruz. İstanbul’un pek çok noktasında yer alan depolama alanlarımızla alan sorunlarınızı ortadan kaldırmayı hedefleyerek maksimum yer tasarrufu elde edilmesini amaçlıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz sistemde nüfusu giderek kalabalıklaşan İstanbul’da depolama imkanı sağlayarak verimliliği arttırıyoruz. En kalabalık ilçelerin başında gelen eyüpsultanda, eyüpsultan eşya depolama faaliyetini yürütmemizin sebepleri de bahsetmiş olduğumuz unsurlardır. Eyüpsultan ilçesinde nüfus gün geçtikçe artmaktadır. Artan nüfus ile birlikte yaşam alanları da ters orantılı olarak daralmakta ve yer tasarrufu yapılması zorunlu bir hal almaktadır. İlçede hane sayısı fazla olmakla birlikte, irili ufaklı çok sayıda işletme de yer almaktadır. Fakat eşyaların saklanabileceği geniş bir alan bulunmamaktadır. Bulunsa dahi depolama amacıyla kullanılması tercih edilmemektedir. Eyüpsultan eşya depolama fırsatı tam burada hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Cihan Nakliyat, bir nakliye firmasının çok daha ötesinde yer alarak müşterileri için bir çözüm ortağı olmaktadır. Sağladığı geniş depolama alanları ile sektörde öncü konumda bulunmakta, hizmet öncesi ve sonrası destekleri ile muadili firmalardan ayrışmaktadır. Cihan Nakliyat’ın eyüpsultan eşya depolama bölümü burada güzel bir örnek olarak gösterilebilir. Bu tesis içerisinde kişiye özel depolama alanları bulunmaktadır. Depolar, kişisel olarak ayrışmakta eşyaların karışması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Tesislerimiz son teknoloji güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Dışarıdan gelecek olumsuz etmenlere karşı son derece dayanıklıdır. Depolama hizmeti kapsamında, bir süre sınırı bulunmamaktadır. İhtiyacınıza uygun tüm tarih aralıkları içerisinde depolama hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Depolama talebinden sonra eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından alınmaktadır. Yine paketleme işlemi ekip arkadaşlarımızca yapılıp eyüpsultan eşya depolama özelinde adresinize en uygun saklama alanımıza götürülmektedir.

Sizlerin emaneti, bizim için çok değerli. Bu sebeple emanetlerinizi maksimum seviyede koruyarak süreç sonunda sağlam bir şekilde geri teslim ediyoruz. Güvenerek verdiğiniz malzemeleri, tüm olumsuzlukların ortadan kaldırılması amacıyla sigortalamayı da ihmal etmiyoruz.

Eyüpsultan eşya depolama uygun fiyatlı bir hizmet politikası sunar. Maliyetlerini minimum seviyede tutarak hem yer tasarrufu hem de bütçe tasarrufu sağlamanıza destek olur. “Bizim en büyük kazancımız, sizlerin memnuniyeti” düşüncesini uygulama ideali ile çıktığımız yolculukta nakliye ve depolama faaliyetlerimizde her zaman mutluluk odaklı olduk. Bu doğrultuda ilk günden bugüne, taşımacılık sektöründe insan ilişkilerine çok önem verdik. Biz, sadece eşya depolamıyor, sizlerin güvenini de muhafaza ediyoruz. Bize duyduğunuz güvenin bilincinden hiç çıkmadan hizmet süreçlerimizi sürekli güncelliyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla, teknolojiyi iş akışının en değerli parçası görerek çalışmalarımızı biçimlendiriyoruz. Bize yaptığınız geri dönüşler, yarın atacağımız adımların belirleyicisi konumundadır. Bu sebeple sektörde en iyisi olmayı sürdürmek için değerlendirmelerinizi bekliyoruz.