Cihan nakliyat olarak çeyrek asırlık süredir nakliye ve depolama alanlarında hizmet sağlıyoruz. Zaman içerisinde depolama noktasında alanlarımız genişleyerek daha fazla noktaya hizmet vermeye başladık. İstanbul sınırlarını aşarak yurt içinde uzak lokasyonlara eriştik. İstanbul içerisinde hem Avrupa hem de Anadolu yakasında merkezlerimiz bulunmakta, bu merkezler aracılığıyla hızlı ve etkili hizmet sağlanabilmektedir. Bu düzen içerisinde tüm ilçelere eş zamanlı hizmet sağlanabilmekte ve ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Esenyurt eşya depolama hizmetimiz yalnızca bunlardan birisi olarak örnek verilebilir. Tüm ilçeler özelinde çok sayıda misafirimize hizmet sağlıyor ve memnuniyetlerini önemsiyoruz.

 İstanbul geçmişten günümüze çok büyümüş ve gelecekte de büyümeyi sürdürecek kozmopolit bir şehir olma özelliği taşır. İstanbul’da giderek artan nüfus yaşam alanlarının daralmasına sebep olmuştur. Daralan alanlarda insanlar, fazlalık eşyalarından feragat etmek zorunda kalmıştır. Özellikle İstanbul ve Türkiye’nin en kalabalık ilçesi olarak sınıflandırılan ve nüfusu 1 milyona yaklaşan esenyurt çerçevesinde alan tasarrufunun sağlanması gerekliliği daha yoğun bir şekilde hissedilmektedir. Bu durumun önüne geçilmesi amacıyla Cihan Nakliyat tarafından Esenyurt eşya depolama hizmeti hayata geçirilmiştir. Esenyurt’un kalabalık nüfusu içerisinde ev, ofis ve tüm özel eşyalarını kısa ya da uzun dönemli saklamak isteyen vatandaşlarımıza geniş depolama alanlarımızda yardımcı olmaktayız.

Esenyurt eşya depolama alanlarımız düzenli bekçi ve güvenlik kamerası kontrolü altındadır. Bu sebeple bütün eşyalarınızı gönül rahatlığı içerisinde bizlere emanet edebilirsiniz. Ayrıca eşyaların teslim alınmasının ardından, maddi kayıplarınızı sıfıra indirecek önlemler dahilinde sigortalama işlemi de gerçekleştirilmektedir. Sigortalama sayesinde herhangi bir olumsuzluk halinde ürünlerin bedeli sigorta koruması altında bulunmaktadır. Depolarımız mevsimsel etkilerden kaynaklı yüksek sıcaklık ve soğukluk, yağış, nem, rutubet ve ağır kokular gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklıdır. Eşyalarınız, anlaşma dahilinde belirlemiş olduğunuz süreler içerisinde bizlere teslim etmiş olduğunuz yenilikte saklanmaktadır.

Eşyaların depolama işlemi, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Esenyurt eşya depolama alanı içerisinden acil ihtiyaç duyacağınız bir eşyaya kolaylıkla kısa süre içerisinde ulaşıp temin edebilirsiniz. Depolama hizmeti içerisinde herhangi bir zaman koşulu bulunmamaktadır. Eşyalarınızı, dilediğiniz sürelerde depomuzda muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca depolarımız özelleştirilmiş alanlardır. Koyacağınız eşyanın sıklığına bağlı olarak depo hacmi büyümekte ve küçülmektedir. Depoya yerleştirilen eşyalar zarar görmeyecek ve ulaşılabilir en iyi konumda muhafaza edilmektedir. Depolama maliyetleri de size göre özelleştirilmiştir. Eşyalarınız az ise gerekli depo hacmi belirlenerek en ideal depo seçimi yapılır. Standartlar, müşterilerimizin eşya yoğunluğu değerlendirilerek belirlendiği için en uygun fiyatlar yansıtılmaktadır.

Esenyurt eşya depolama olarak yaşam alanlarının daha verimli, konforlu ve işlevsel hale gelmesini önemsiyoruz. İlçede yer alan bireysel konutlar, ofis, restoran, fabrika vb. iş yerlerinin gereksinimlerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Cihan nakliyat olarak bölgenin en iyi depo ağına sahip olmanın verdiği gurur ile her zaman daha iyiye başarmak için azim ve kararlılıkla yürüyoruz.