Esenler eşya depolama hizmeti kapsamında bireysel ve tüzel kullanıcılara fazlalık veya değerli eşyaların saklanabilmesi imkanı sağlanır. Hizmet dahilinde mobilyalar, mevsimlik kıyafetler ve ekipmanlar, belgeler, ofis materyalleri vb. eşyaların saklanması amaçlanır. Depolama hizmetine çeşitli sebeplerle ihtiyaç duyulabilir. Ev ve ofislerin taşınması sırasında geçici bir depolama alanı ihtiyaçlarında, tadilat ve yenileme süreçlerinde, spor ekipmanları, bahçe mobilyaları gibi mevsimlik eşyaların belli tarih aralıklarında saklanabilmesi için depolama faaliyetinden yararlanılabilmektedir. Ev veya ofis içerisinde atılamayan fakat yer kaplayan pek çok eşya noktasında depolama alanları tasarruf sağlama açısından yararlı olabilmektedir. Depolama ihtiyacına toplumun farklı kesimleri ve demografik grupları tarafından ilgi görmektedir. Örneğin eğitim amacıyla yurtdışına giden ya da tatil döneminde eşyalarını saklamak isteyen öğrenciler bakımından da esenler eşya depolama güvenli bir hizmet sunmaktadır. Kısacası depolama, farklı yaşam ve iş koşullarında ortaya çıkan değişken ihtiyaçları karşılama açısından hayatı kolaylaştırıcı bir aktördür.

Birey veya şirketlerin eşya depolama firmalarını tercih ederken dikkat etmeleri gereken belli başlı püf noktalar bulunmaktadır. Hizmet alınacak şirketin, önceki çalışmaları incelenmeli ve geribildirimler konusunda araştırmalar yapılmalıdır. Anlaşma sırasında sağlanan kolaylık ve avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olunmalı ve temel hak ve hizmetler bilinmelidir. Sigortalama çalışmalarına hakim olunmalı, bu hizmet firmadan talep edilmelidir. Çalışılacak firmanın kurumsal olması göz önünde bulundurulmalı, depolama yapılacak alan önceden ziyaret edilmelidir. Paketleme ekibinin süreci doğru ve sağlıklı bir şekilde yürütttüğünden emin olunmalı, taşınan eşyaların depolarda yerleştirme süreçleri takip edilmelidir. Esenler eşya depolama hizmetinde geniş destek ağımız ile tam profeyonellik içerisinde kurumsal bir hizmet sağlayarak müşterilerimizin taleplerine değer veriyoruz. Cihan nakliyat olarak öncelikle hedefimiz, sektörde lider konumu korumak ve sürdürmektir.

Zaman içerisinde geniş alanlar yerini daha dar yaşam alanlarına bırakmıştır. Bu evrim daha minimalist yaşam anlayışını, minimal olanın göze daha estetik gelmesi durumunu ortaya çıkarmıştır. Giderek popülerleşen yeni düzen içerisinde sade bir yaşamın gerçekleştirilmesine, özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde katkı sunuyoruz. İstanbul’un her noktasında yerelden hizmet yaklaşımını benimsiyerek esenler eşya depolama faaliyetini hayata geçirdik. Tüm ilçeler özelinde geniş lojistik ağımız ile küçük alanlarda büyük çözümler üretiyoruz.

Sunmuş olduğumuz depolama hizmetinde, eşya hacim oranlarınız baz alınarak size en uygun depolama alanı belirlenmektedir. Depolama alanından maksimum verimlilikte faydalanmak adına alan optimizasyonu profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Emanet ettiğiniz eşyalarınız sıcaklık ve neme son derece dayanıklı alanlarda saklanır. Bu sayede antika, elektronik veya belge niteliği taşıyan eşyalarınız güven içerisinde korunabilmektedir. Esenler eşya depolama kapsamında kiralanan alan yalnızca kullanıcıya ait olmakta ve dilediğiniz zaman kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir.

Yıllardır fazlalık eşyalarınıza akıllı çözümler geliştiriyoruz. Eşyalarınızı güvende tutmanın en iyi yolunu biliyor ve tecrübemize güveniyoruz. Depolamanın en hızlı ve pratik yolunu değişmeyen kalite ile memnuniyet odaklı yaklaşım aracılığıyla karşılamayı sürdüyoruz.