Eşya depolamak pratik çözüm ve avantajlar sağlar. Eşya depolama hizmeti sayesinde maksimum alan tasarrufu elde edililir. Fazla eşyalardan ayrıştırdığınız alan içerisinde yeni kullanım alanları oluşturabilirsiniz. Ayrıca depolama alanlarınızda eşyalarınız daha korunaklı ve güvendedir. Türkiye’de eşya depolamaya en çok ihtiyaç duyulan şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. Her geçen gün giderek artan nüfus, ilçeler bazında eşya depolama gerekliliğini ortaya çıkarmış ve çatalca eşya depolama hizmeti doğmuştur. Merkeze ortalama 60 km mesafede konumlanan çatalcada artan nüfus, vatandaşları depolama sistemlerine yöneltmiştir. Cihan Nakliyat, profesyonel ekibi ile bölgenin sıkıntısını çözmek için bir dizi saha arıştırması sonucu en doğru hizmeti uygulamaya almış, lokasyona doğrudan ulaşım sistemini başlatmıştır. Depolanacak eşyalarınız sizlerden teslim alınıp, büyük bir titizlikle paketlenmekte ve depolarımıza ulaştırılmaktadır.

Çatalca eşya depolama uygulamamızda, alınan eşyalar güvenli depolama teknikleri kullanılarak ve ürünü koruyacak saklama koşulları göz önünde bulundurularak depolanmaktadır. Depolarımızda, iklimsel koşullar dikkate alınmaktadır. Eşyalar, neme karşı dayanıklı ve dışarıdan temasa kapalı alanlarda, sizleri kontrolünde ve zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmektedir. Neme karşı duyarlı bir ortam olması özellikle antika niteliği taşıyan eşyaların korunmasında büyük yardımcı olmaktadır.

Çatalca eşya depolama hizmetinde profesyonel taşıma ekibimiz, sizin uygun gördüğünüz zaman dilimi içerisinde depoya kaldırılacak ürünü almak için gelir. Alınacak ürün taşıma ve saklama safhalarında hiçbir zarara uğramaması adına dikkatle paketlenir. Paketleme aşaması tartışmasız en önemli kısımlardan birini oluşturur. Paketlenecek ürünün tür, biçim ve spesifik özelliklerine göre doğru paketleme işlemi yapılmalıdır. Paketleme esnasında ayrıca bir envarter de çıkarılarak depolama sonrasında ürüne erişim imkanı kolaylaştırılır. Nakliye aracına yüklenen eşyalar, yüksek korunaklı depolarımıza aktarılır. Çatalca eşya depolama hizmeti ile ürünleriniz yerleştirildikten sonra tüm destek taleplerinizde müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamaya ve çözümler üretmeye devam edecektir.

Çatalca eşya depolama bünyesinde mevsimsel eşyaların depolanması mümkündür. Yazlık veya kışlık kıyafetler, spor ekipmanları, bahçe malzemeleri gibi belli dönem aralıklarında kullanılabilecek eşyalar ile uzun süreler boyunca saklamak isteyeceğiniz eşyaların depolama işlemlerini yapabilirsiniz.

Teknolojiyi depolama süreçlerimizin her aşamasına dahil ediyoruz. Hizmete başladığımız ilk günden bugüne kadar olan süre içerisinde yeni teknolojileri tüm hizmet alanlarımızda sizlere daha nitelikli bir hizmet verebilmek adına kullanmaya gayret ediyoruz. Çatalca eşya depolama alanımız, bahsetmiş olduğumuz tüm özelliklere uygun modern bir tesis olma özelliği taşır. Eşyalarınızın güvenli bir ortamda saklanabilmesi için faaliyetlerimiz 7/24 kesintisiz devam etmektedir. Tesislerimiz, kamera sistemleri ve alanında profesyonel güvenlik personelleri tarafından sürekli taranmaktadır. Ayrıca olumsuz bir duruma karşı alarm sistemlerimiz devrededir. Depolanmasını istediğiniz eşyalar, hizmet standartları gereğince sigortalandırmakta ve bu sayede olası kayıpların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Tüm depolama ihtiyaçlarınızda bilgi, birikim, tecrübe ve uzmanlık ile çözüm ortağınız olmayı sürdürüyor, teslim ettiğiniz emanetlerinizi korumayı görev biliyoruz.