Yıllar içinde yaşam alanlarının daralmasıyla birlikte atamadığımız fakat evin içerisinde de saklama alanı bulamadığımız eşyalar da artış görülmektedir. Evlerin geniş olduğu dönemlerde her evde bir kiler bulunurdu. Kiler içerisinde atmaya kıyılamayan, maddi ve manevi değere sahip pek çok eşya depolanırdı. Son zamanlarda şehirlerin kalabalıklaşması, yaşam alanlarının daralmasına sebebiyet vermiş ve eşyaların saklanılması için yer bulma sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde bu sorun kendisini daha belirgin bir hale gelmekte ve depolama alanlarına duyulan ihtiyaç artmaktadır. Cihan Nakliyat olarak biz, İstanbul başta olmak üzere yurdun çeşitli noktalarında güvenli bir depolama hizmeti sağlıyoruz. İstanbul özelinde nüfusu 300.000’lere yaklaşan Büyükçekmece ilçemizde vatandaşlarımızın gereksinimlerini anlıyor ve büyükçekmece eşya depolama hizmeti ile ilçedeki depolama sorununu ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz.

Çeyrek asırlık süredir nakliyat ve depolama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sorunlarını hızlı, pratik ve güvenli biçimde gideriyoruz. Büyükçekmece eşya depolama alanımızda bulunduracağınız her eşya, sizlerden belli politikalar çerçevesinde alınmaktadır. Eşyalar alınırken bir sözleşme dahilinde sigortalanarak teslim alınmakta ve depoda kaldığı süre boyunca 7/24 güvenlik denetlemeleri gerçekleştirilmektedir. Depo alanları şahısa özeldir ve anahtarı sizlerin kontrolünde bulunmaktadır. Depolarımız nem, rutubet ve kötü kokulara karşı dayanıklı yapılardır. Bu sebeple çevresel faktörler ile temas minimum seviyededir ve eşyalarda beklemeden kaynaklı problemler yaşanmamaktadır.

Eşya depolatma hizmetinden faydalanmak beraberinde birçok avantajı da getirecektir. Bu avantajlar arasında en önemlisi evde depolanan fazla eşyalardan kurtularak alan açılması, uzun süreli dönemsel seyahatlerde evden uzak kalınacağı için güvenlik endişelerinin ortadan kaldırılması amacı, ofis eşyaları noktasında yer tasarrufunun iş verimliliğine katkı sağlaması gibi etmenler sıralanabilir. Bunlar depolamanın genel avantajlarını oluştururken firmamız özelinde lokasyonel olarak sunduğumuz hizmet, sürecin hızlandırılmasına doğrudan katkıda bulunur. Büyükçekmece eşya depolama ile bölgedeki eşyalarınız çok kısa süre içinde teslim alınır ve depoya yerleştirilir. Depolarımıza ulaşım son derece kolaydır ve içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikler kapsamında kolaylıkla aksiyon alınabilmektedir.

Büyükçekmece eşya depolama hizmeti tüm ilçe vatandaşlarımızın yararlanabileceği yüksek kapasiteli depolardan oluşmaktadır. Alanında uzman ekibimiz tarafından depolanacak eşyalarınız teslim alınır, ileri seviye koruma standartları çerçevesinde paketlenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Büyükçekmece eşya depolama bünyesinde birçok türde eşya saklanabilmektedir. Örneğin şahsınıza ait kişisel eşyalar, mobilya, beyaz eşyalar, iş yeri ve ofis malzemeleri gibi farklı türlerde ürün depolanabilmektedir. Hizmet alımı sonrasında herhangi bir probleminizde müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere desteğini sürdürmeye devam etmektedir.

Bizler için geri bildirimleriniz çok önemli. Büyükçekmece eşya depolama bağlamında aldığınız hizmet ile alakalı görüş, öneri ve taleplerinizi müşteri hizmetleri ekibimiz ile paylaşabilirsiniz. Talebiniz, ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirerek en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanmaktadır. Sektörde öncü firma olmamızın en temel sebebi, gelişimimize katkı sunduğunuz geri dönüşleriniz olmaktadır.