Büyükada’ya Nasıl Taşınabilirim ?

Büyükada ‘ya taşınmak veyahut Büyükada’dan İstanbul merkeze taşınmak isteyen müşterilerimiz öncelikle firmamızı arayıp eşya tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmeti almalıdır.

Eksper tiz hizmeti çerçevesinde taşınma için gerekli araç ve ekipman tespiti yapılır.

Adalar nakliyat hizmeti için normal evden eve nakliyat hizmeti gibi değil biraz daha zaman alan bir nakliyat hizmeti alırsınız.  Büyükada nakliyesi için en az 2 günlük bit nakliye hizmeti almalısınız.

Neden Adalar Nakliyesi en az iki gün sürmektedir ?

Adalar evden eve nakliyesi feribot ile yapıldığından. Aynı günde hem eşyalarınız yüklenmesi yapılıp hem de çıkarma gemisi ile Büyükada ya nakliyesinin yapılması teknik olarak mümkün değildir. Adalara çıkarma gemisi sabah saatlerinde İstanbul Anadolu yakasından hareketle büyük ada ya geçmektedir.

İş bu sebeple taşınma çıkarma gemisinden randevu alındıktan önceki gün başlar ve eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza yüklenerek firma garajımıza gelir. Buradan sabah saatlerinde çıkarma gemisine binen nakliyat kamyonu Büyük adaya varıp eşyalarınız teslim eder.

Büyükada’ya Ev Taşıma Nakliye için Çıkarma Gemisinden Nasıl Randevu Alınır?

Çıkarma gemisine büyük ada ya nakliye hizmeti için randevu almak gerekmektedir Randevular Büyükada belediyesi tarafından verilmektedir. Belediye randevuyu online vermediğinden doğrudan müracat ederek adalara evden eve nakliye hizmeti için başvurmanız gerekmektedir.

Cihan Nakliyat adalar evden eve nakliyat hizmetinde Büyükada ya yapılan nakliye ler için randevuyu sizin adınıza almaktadır. Bu hizmet için ekstra herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. Bu kapsamda seçtiğiniz firmanın mutlaka bu hizmeti profesyonel anlamda sunmasına dikkat etmelisiniz. Kurumsal bir Büyükada nakliyat firması daima beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar.

Büyükada Nakliyat Hizmeti Nedir?

Merak edildiği gibi Büyükada nakliye hizmetleri İstanbul Büyükada ilçesinden sunulan evden eve nakliyat hizmetleridir. Bu özel nakliyat hizmetlerinde yüksek kaliteye sahip olan asansörlü nakliyat araçları söz konusudur. Bu araçlar üzerinden eşyalara zarar gelmeden herhangi kente taşınır.

Büyükada Nakliyat Hizmeti Özellikleri

Nakliyat hizmetleri özellikleri önemlidir. Birçok firmaların sektörde sınıfta kalmasının ana nedenleri arasında özelliklerinin fazla olmamasıdır. Bu tarz işletmeler sizlerin mağdur kalmasına neden olabiliyor. Bu bakımdan tercih ettiğiniz firmanın yüksek kaliteye sahip olması son derece önemlidir. Büyükada nakliye hizmetleri başlıca özellikleri arasında kurumsal olması, uzman kadrolara sahip olması yer alır.

Büyükada Nakliyat Hizmeti Önemi

Nakliyat hizmetleri artık hayatımızın vazgeçilmez parçası olmuştur. Bu hizmet modeliyle eşyalarımız tek seferde taşınabiliyor. Bu da bizlerin stressiz bir şekilde evimizi taşımamızı sağlıyor. Bu bakımdan nakliyat hizmetleri hayatımızın kolaylaşması açısından büyük bir öneme sahiptir.

Nakliyat Hizmetlerinde Dikkat Edilecekler

Nakliyat hizmetlerinin en doğru ve sağlıklı bir şekilde sunulmasına dikkat edilmelidir. Bu hizmet türünde müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu bakımdan firmanın daima müşteri memnuniyeti üzerinden evden eve nakliyat hizmeti sunması önemlidir.

En Uygun Fiyatlı Nakliyat Hizmeti

En uygun fiyatlı nakliyat hizmeti doğal olarak müşteri memnuniyeti sağlar. Bu bakımdan bu tarz firma daha çok tercih ediliyor.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası nakliyat hizmeti ise en çok ihtiyaç duyulan nakliye hizmetleri arasında yer alıyor. Bu hizmet modeliyle ev ve ofis eşyalarınız Türkiye’nin her yerine kolayca taşınır.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Şehir içi nakliyat hizmeti de sadece şehir içerisinden sunulur. Bu hizmette ise eşyalarınız şehir içerisinden dilediğiniz bölgeye nakliyesi yapılır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Sigortalı nakliyat hizmeti sadece uzman nakliyat firmamıza özgüdür. İşletmemiz yılların bilgi birikimleriyle eşyalarınızın tamamını sigortalıyor. Bu işlemi ise en kaliteli sigorta firması üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle firmamız sektörün en çok tercih edilen nakliyat firmasıdır. Güler yüzlü kadrolarımız üzerinden sigortalı nakliyat konusunda daima müşterilerimizin yüzünün gülmesini sağlarız.