Sadece İstanbul ilinin değil ülkemizin de en güzide kentlerinin başında Beyoğlu ilçesi gelir. İstanbul Avrupa yakasında olan Beyoğlu aynı zamanda son derece eski bir yerleşim yeridir. Tarihi dokusu ile de öne çıkan kentte irili ufaklı çok sayıda ağırlıklı olarak kent sakinlerinin gereksinimine hitap eden işletme vardır. Bunlar içinde biz de beyoğlu evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız Hakkında Temel Bilgiler

Bizi tanımayanlar için firmamız hakkında bilgi vermemiz gerekir ise firmamızın adı Cihan Evden Eve Nakliyat biçimindedir. Firmamız uzun zamandır sektörde olan bir kuruluştur. Lojistik sektörünün böylesine önemli bir alanda tüm yetki belgelerine sahip olarak kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel olarak çalışır. Sektörün belirleyicisi olarak kuruluşlarından bir tanesi olarak yılın 365 günü korunaklı özel nakliyat araçları ile alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verir. Başta Beyoğlu olmak üzere tüm yakın mıntıkada çalışan bir taşımacılık firmasıyız.

Evden Eve Nakliyat Kimler İçindir?

Evden eve nakliyat bir nedenden ötürü taşınması gereken tüm bireyler içindir. Kişiler bulunduğu evden ev aldığı için başka bir yere taşınacağı için, tayini çıktığı için, bulunduğu evden daha farklı bir eve geçmek durumunda olduğu için böylesi bir karar verebilir. Biz de nedeni ne olursa olsun her şekilde insanlara yardımcı olmanın kıvancını yaşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı

Evden eve nakliyat hizmet kapsamımız Beyoğlu içinde olduğu gibi şehirlerarası hatta istenmesi durumunda yasal çerçevelere uygun olarak uluslararası ölçekte de yapılır. Tüm ev eşyası taşıması ya da parça eşya taşıması da eşya miktarına bakılmaksızın gerçekleşir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız sözleşmeli olarak çalışır. Taşımacılık yapılmadan önce bir fizibilite yapılır. Akabinde asansörlü olarak son sistem teknoloji kullanılarak alanında uzman ve deneyimli ekiplerimizce taşımacılık yapılır. Nakliyat süresince çalınma, kayıp, hasar vb. durumlar için tüm taşınan eşyalara eşya sigortası yapılır.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Fiyatları

Taşımacılık fiyatlarımız son derece uygundur. Kaç gün kaç kişi çalışacak, eşyanın miktarı, hangi katlar arasında eşya taşınacak ve de arada yer alan mesafeye göre nihai rakam belirlenir.