Beylikdüzü eşya depolama hizmeti günümüzde önemli gereksinimlerden biridir. Ofislerinizde ya da evlerinizde bulunan fazla eşyaları atmaya veya satmaya kıyamadığınızda saklamak istersiniz. Böyle durumlarda eşyaların kötü ve bakımsız yerlerde saklanması değer verdiğiniz eşyaların bir süre sonra yıpranarak çürümesine neden olur. Ancak daha profesyonel düzeyde verilen eşya depolama hizmetlerinden faydalandığınız takdirde bu eşyaların deformasyona uğramadan ve değerini kaybetmeden uzun yıllar saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya depolama konusunda sizlere en iyi hizmetleri sunan firmamız özellikle güvenilir ve temiz depolar sunar. Özellikle eşyalarınızın miktarı veya hacmi fark etmeksizin daha önceden temizlenmiş ve güvenliği sağlanmış depolarımızda saklama imkânı bulabilirsiniz. Uzun yıllardır eşya depolama konusunda hizmetler veren bir firma olarak ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla yanıt vermekteyiz. Özellikle güvenlik ihtiyacı konusunda firmamız profesyonel düzeyde hizmet sunar.

Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Verilir?

Eşyalarınızı güvenli ortamlarda saklamak istediğinizde belli başlı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Bu aşamada seçtiğiniz bir firmanın profesyonel olduğundan emin olmalısınız. Beylikdüzü eşya depolama konusunda öne çıkan firmamız sizlere belirli işlem adımları dahilinde hizmet sunar. Bu hizmeti şu adımlarla alabilirsiniz:

  • Öncelikle müşterilerimizin telefon veya WhatsApp hattımız üzerinden bizlere ulaşması gerekir.
  • Firmamıza hizmet kaydı bırakmalısınız. Bu hizmet kaydı sırasında belirli bilgilerin verilmesi gerekir.
  • Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda öncelikle eksperlerimiz eşyaların bulunduğu yere gelir ve eşyalar konusunda hacim hesaplaması yapılır.
  • Daha sonra depo alanlarımızın tahsisi gerçekleştirilir.
  • Sözleşme ve sigorta gibi süreçler tamamlanır.
  • Gerekiyorsa nakliye hizmeti de verilerek eşyalarınız güvenli depolarımıza getirilir.

Müşteri memnuniyeti son derece yüksek olan bu hizmetlerimiz sayesinde hem mobilyalarınızı hem de elektronik eşyalarınızı uzun süre yıpranmadan koruyabilirsiniz. Depolarımızın kesinlikle nem ve rutubet gibi sorunları bulunmaz. Aynı zamanda tozdan arındırılmış bu ortamlarda eşyaların kirlenmesi gibi bir risk söz konusu olmaz. Depolarımızda sürekli olarak bir bekçi bulunması aynı zamanda kameralı sistemlerle depo alanlarının izlenmesi güvenlik açısından oldukça önemlidir. Böyle durumlarda eşyalarınızın herhangi bir zararı uğraması gibi bir söz konusu olmaz.

Beylikdüzü Profesyonel Eşya Depolama Firması

Eşyalarınızın miktarı ve türü ne olursa olsun eğer depolanması gerekiyorsa profesyonel bir firmadan Beylikdüzü eşya depolama hizmeti almanız gerekir. Firmanın sizlere vereceği hizmet skalasının geniş olması son derece önemlidir. Özellikle sigorta kavramı firma seçiminizde ilk dikkat etmeniz gereken konulardan biri olmalıdır. Sigorta kapsamında eşyalarınızın hangi durumlarda zararı uğraması karşılığında firmadan teminat aldığınızı gösterir. Bununla birlikte sözleşmede firmanın üstlendiği sorumluluklar ve sizlere tanımlanan sorumlulukların neler olduğunu araştırmalısınız. Profesyonel bir eşya depolama firması müşterilerinin mağdur etmeyecek şekilde sigorta ve sözleşme sağlar nokta böyle durumlarda Cihan nakliyat firmamızı iletişime geçebilirsiniz. Vereceğimiz depolama hizmeti sayesinde hem istediğiniz süre kadar eşyalarınızı muhafaza edebilir hem de ulaşılabilir ve uygun fiyat garantimizden faydalanabilirsiniz.