Lojistik sektörü son derece geniş kapsamlı olan bir olgudur. Dahası tarihin en eski iş alanlarından bir tanesidir. Kendi içinde en önemli alt başlıklarından bir tanesi de nakliyat işidir.Taşımacılık olarak da adlandırılan bu iş bir yerden bir başka yere değişik türden objelerin taşınması anlamına gelir. Biz de Cihan Evden Eve Nakliyat firmayız. Firmamız Bakırköy evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesidir.

Firmamız Hakkında Temel Bilgiler

Firmamız sektörün en eski ve en köklü kuruluşlarından bir tanesidir. Bu noktada domino etkisi da yaratan bir kuruluştur. Her şart altında mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Firmamız kurulduğu günden bugüne alanında tüm yetki belgelerine sahip olan kurumsal bir firmadır.

Alanında uzman, donanımlı işinin yetkinliklerine sahip mavi ve beyaz yakalı personeller ile yılın 365 günü çalışır. Dahası Bakırköy dışında tüm yakın mıntıkada da çalışır. Hizmet kapsamımızda başka nakliyat işleri de vardır.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamımız

Firmamız hem Bakırköy içinde tüm mahalle cadde sokaklarına evden eve nakliyat hizmeti verir. Bunun yanı sıra sadece şehir içi değil şehirlerarası olarak da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Hem tüm ev eşyası taşıması, hem parça ev eşyası taşıması yapıyoruz.

Hatta istenmesi halinde hem konuya son derece hakim olduğumuz hem de müşteri odaklı olduğumuz için uluslararası boyutta da taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız evden eve nakliyat hizmeti verirken son derece titizlikle çalışıyoruz. Öncelikle eşyanın taşınacağı yere giderek bir ön fizibilite çalışması yapıyoruz. Bunun akabinde kaç kişi kaç gün çalışacak onu belirliyoruz.

Sonrasında da müşteri ile mutabık olunan bir sözleşme imzalıyoruz. Sonrasında belirlenen gün ve saate sadık kalarak taşımacılık hizmetine başlıyoruz. Asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Korunaklı bakımı yapılmış araçlar ile taşımacılık yapıyoruz. Ayrıca evden eve nakliyat boyunca kayıp çalıntı hasar vb. durumlara karşı eşya sigortası yapıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Fiyatları

Firmamızın fiyatları son derece uygundur. Toplam eşya miktarı, arada olan mesafe, hangi katlar arası taşımacılık yapılacak, kaç gün kaç kişi çalışacağına göre nihai rakamlar belirlenir. Ödemede de nakit, kart ile ödeme ve şirket hesap numarasına göre fiyat belirlenir.