1991 yılında Kadıköy merkezli kurulan Cihan Evden Eve Nakliyat firmamız, 33 yıldır sizlere kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır. Cihan Nakliyat; nakliye hizmetine ek olarak eşya depolama hizmetiyle güvenli ve kaliteli hizmeti sizlere getirmektedir.

Firmamızın Bakırköy Eşya Depolama hizmeti sayesinde ev eşyanızı, ofis eşyanızı güvenle depolayabilirsiniz. Depolama için çeşitli hacimlerde depolarımız bulunmaktadır. 1+1’den 3+1’e kadar olan eşyaların depolamasını gerçekleştirmekteyiz. Eğer ki depolamak istediğiniz eşya daha az sayıdaysa firmamızın oda depolama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Depolama ücretini belirleyen en önemli faktör oda hacmi olduğu için küçük depo tercih ettiğinizde depolama ücretiniz de bu minvalde azalacaktır.

Bakırköy Eşya Depolama hizmet süremiz uzun vade ve kısa vade olarak yapılabilmektedir. Vadenin esnek oluşu, depolama işleminde sizin en yüksek verimi almanızı da sağlamaktadır. Depo hacmi ve depolama süresi yapılan sözleşmede belirtilmekte olup, süreç hem müşteri hem de firmamız açısından şeffaf olarak yürütülmektedir. Hizmet alındıktan sonra her iki taraf için de hak kaybı ve mağduriyet yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Bakırköy Eşya Depolama hizmetini dilerseniz sigortalı olarak da almanız mümkündür. Sigortalı alınan hizmetlerde her türlü kaza riskine karşı eşyalarınızı koruma altına almış olursunuz. Sigortalı eşya depolama hizmetiyle sizin için en uygun olan sigorta poliçesini seçme imkanına da sahipsiniz. Bu sayede eşyalarınız yangın gibi kazalara karşı sigortalamış olursunuz. 

Cihan Nakliyat depo hizmetini her bütçeye uygun şekilde vermekte olup, uygun fiyata kaliteli hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Depo hacmine göre fiyatlandırma değiştiğinden, az sayıda eşyanızı küçük depolara yerleştirerek daha ekonomik bir tercih yapabilirsiniz.

Bakırköy Eşya Depolama hizmetini acil almanız gerektiğinde de firmamıza hızlı bir şekilde iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Firmamız irtibat sonrası tüm süreci başlatmakta ve öncelikle sizin için doğru depoyu belirlemektedir. Doğru deponun belirlenmesinde en önemli husus eşyalarınızın çokluğu ve büyüklüğüdür. Eşyalarınıza uygun depo tercih ettiğinizde eşyalarınıza gelebilecek hasar ihtimali de azalmaktadır. Doğru depoyu tercih etmeniz için firmamızın uzman ekibi sizlere gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır.

Kusursuz bir depolama gerçekleştirmek istiyorsanız; eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Paketleme işlemini her eşyanın cinsine uygun şekilde özel araç ve gereçlerle yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınızın neme, rutubete, toza karşı korunaklı bir paketleme yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca paketleme yapılırken gruplandırma yapılmakta, bu sayede eşyalarınızı tekrar kullanıma sokarken daha hızlı bir şekilde evinizi yerleştirme imkanına sahip olursunuz.

Paketleme işlemini profesyonelce yapan ekibimiz sizin için eşyaların taşınmasını sağlamakta ve depolara nizami olarak yerleştirmektedir. Yerleştirme işleminin düzenli yapılması hem eşyaların hasar görmemesi için hem de eşyaları teslim alırken sizlerin bir karmaşa yaşamaması için önem taşımaktadır.

Bakırköy Eşya Depolama hizmetiyle eşyalarınızın yerleşimi yapıldıktan sonra güvenlik için çift sistem kullanılmaktadır. Hem kameralı güvenlik sistemi kullanılmakta hem de depolarımızda bekçi bulundurulmaktadır. Bu sayede eşyalarınız son derece yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır.