Eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, Cihan Nakliyattan destek alabilirsiniz. Cihan Nakliyattan depolama hizmeti almak istediğinizde iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ve müşteri hizmetlerinden sunduğumuz hizmet ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapılan görüşme neticesinde depolama hizmeti için gerekli olan tüm prosedürler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Firma olarak yaptığımız tüm hizmetleri sözleşmeye bağlıyoruz. Bu sayede hem firmamız hem de müşterilerimiz güvence altında hizmet alışverişini gerçekleştirmiş oluyor. Dolayısıyla Bahçelievler Eşya Depolama hizmeti almak istediğinizde firmamız ile yaptığınız sözleşmede depo hacmi, depolama süresi, alacağınız ek hizmetler ve ödeme şekliniz detaylı olarak belirlenmektedir. Bu sayede aklınızda hiç şüphe kalmayacak şekilde süreç şeffaflaştırılmaktadır.

Bahçelievler Eşya Depolama hizmeti aldığınızda firmamız dilerseniz eşya paketleme hizmetinden, taşınmasına kadar sizlere destek olmaktadır. Eşyalarınızın yerleşimi yapıldıktan sonra depolarımızın güvenliği ise yine üst sınırdan sağlanmaktadır. Depolarımızın 7 gün 24 saat kamera sistemiyle takip edilmekte olup, kamera sisteminin yanı sıra bekçi ile de koruma sağlanmaktadır. Tüm müşterilerimize sağladığımız güvenlik sistemine ek olarak yangın gibi risklere karşı ayrıca sigorta yapmayı talep ederseniz, kaza sigortalama işlemi de gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler Eşya Depolama ücret tarifesi birçok faktöre bağlı olarak farklılık göstermektedir. Depo hacmi depolama ücretini belirleyen başlıca faktördür. Depo hacmine göre her deponun ücretlendirmesi değişmektedir. Ayrıca depolama süresi de depolama ücretini etkileyen en önemli ikinci faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer ki paketleme, taşıma gibi hizmetlerden yararlanmak isterseniz bu hizmetlerimiz de sözleşmeye bağlı olarak ücretlendirilebilir. Bu hususta detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Eşya depolama hizmeti için ücretinizi peşin olarak ödeyebileceğiniz gibi kredi kartıyla aylık taksitler halinde de ödeme imkanınız bulunmaktadır.

Eşya depolama hizmetimiz içerisine ambalaj ve demonte dahildir. Bu nedenle bu işlemlerinizi de yine firmamız güvencesinde ve firmamız kalitesinde sağlayabiliriz. Eşyalarınız evinizden alınmakta ve uygun olan depomuza düzenli yerleşimi sağlanmaktadır.

Nakliye hizmeti ve eşya depolama hizmeti iki ayrı hizmet türüdür. Firmamız hem nakliye hem de depolama hizmeti vermektedir. Ancak depolama süresi, depoya olan uzaklık gibi ölçütlere bağlı olarak nakliye hizmeti için ayrıca ücret talep edilmeyebilir. Çeşitli koşullara göre nakliye hizmeti ve eşya depolama ücreti ayrı ayrı ücretlendirilebileceği gibi depolama ücretinin içerisinde nakliye hizmeti de verilebilir. Bu hususta detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Depolama işleminde eşyalarınız güvenli bir depoda, hijyen koşullarına uygun şekilde, nemden ve tozdan korunarak özenle saklanmaktadır. Depoların sel baskınına karşı korunması amacıyla ihtiyacımız olan tüm ekipmanlar mevcut olup ayrıca eşyalarda her hangi bir zarar oluşmaması adına düzenli olarak havalandırma yapılmaktadır.

Eşya depolama hizmetimizden yararlandıktan sonra eşyalarınızı geri almak istediğinizde ise hafta içi mesai saatlerine ek olarak cumartesi günü 15:00’a kadar depolarımıza ulaşım mümkündür. Firmamız tarafından belirlenen bu saatler içinde dilediğiniz zaman eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.