Cihan Nakliyat 33 yıldır evden eve nakliyat hizmeti vermekte olup, depolama hizmetiyle de ön plana çıkmıştır. Eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı zarar görmeden, temiz ve hijyenik bir ortamda, istediğiniz süre kadar depolama imkanınız bulunmaktadır. Üstelik bu hizmeti alırken her hangi bir güvenlik endişesi de yaşamazsınız. Çünkü Cihan Nakliyat size tüm bunların garantisini vermektedir.

Mesela uzun süre bulunduğunuz şehirde olmayacaksınız ve evinizden eşyalarınızı çıkardınız ama taşıyacak her hangi bir eviniz yok. Bu durumda Avcılar Eşya Depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Depolarımız hijyen şartlarına uygun olup,  düzenli olarak havalandırılmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın neme, toza karşı korunması için de gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Depolarımız gelişmiş güvenlik sistemleriyle korunmakta olduğundan hem kamera sistemi mevcuttur. Hem de 7/24 güvenlik tarafından koruma sağlanır. Cihan nakliyat tüm bu hizmetler için sizlere garanti sunar ve sözleşmeye bağlar. Dolayısıyla aldığınız hizmete güvenebilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun depolama alanının belirlenmesi için uzman ekibimiz size destek olmaktadır. Öncelikle depolanacak eşyalar analiz edilecek ve analiz neticesinde sizin için uygun olan depo hangisiyse o depoya yönlendirileceksiniz. Güzel ve sağlıklı bir depolama yapılabilmesi amacıyla sizin için en uygun depodan yararlanmanız büyük önem taşımaktadır. Depolama alanı kullanım süresi de yine depo seçiminde önemli bir faktördür. Kısa vadeli depolamalar için çözümlerin üretilmesi uzun depolamalara göre daha kolay olduğundan fiyat olarak uygun depo tercih edilebilir. Ancak uzun süreli depolamalarda eşyaların hasar görme olasılığı daha fazla olduğu için önlemlerde daha katı alınmalıdır. Dolayısıyla bu şekilde depolama hizmetinden maksimum yarar sağlanabilir. Avcılar Eşya Depolama hizmeti için depo boyutuna karar verildikten sonra dilerseniz firmamızın paketleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız depolanacak ürünleri sizin için özel ambalajlarda paketlemekte ve ürünlerin dış etkenlere maruz kalarak hasar görmemesi için gerekli önlemleri almaktadır. Eşyalarınızın depoya yerleşimi de diğer önemli bir noktadır. Bu aşamada da Cihan Nakliyat olarak sizlere destek olmaktayız. Avcılar Eşya Depolama hizmetini aldığınızda profesyonel ekibimiz eşyaların depoya düzenli olarak yerleştirilmesini sağlamaktadır. Düzenli yerleşim sayesinde depolama sürenizin sonunda eşyalarınıza erişimi de kolay sağlamış olursunuz.

Depolama hizmetini alırken deponun kolay erişilebilir olması önem taşımaktadır. Bu anlamda Avcılar Eşya Depolama sizin için doğru bir seçimdir. Çünkü depolarımız kolay erişilebilir noktalarda olup, hafta içi her gün, cumartesi günü ise öğlen 15:00’a kadar depolarımıza erişiminiz mümkün olmaktadır.

Avcılar Eşya Depolama ücretlendirmesi birkaç faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. En önemli iki faktör deponun büyüklüğü ve depolama süresidir. Deponun büyüklüğü arttıkça ve depolama süresi uzadıkça hizmet bedelinde de aynı orantıda artış olmaktadır. Ayrıca ek hizmet talep etmeniz durumunda yine ücretlendirme yapılmaktadır. Paketleme, taşıma işlemleri ek ücrete tabiidir. İklim kontrollü depo tercih etmeniz durumunda da yine ilave ücret yansıtılmaktadır.