1991 yılından günümüze kadar evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, ev eşyası depolama hizmetiyle de sektöründe ön plana çıkmaktadır. Eşyalarınızı depolamanız gerektiğinde Cihan Evden Eve Nakliyat eşya depolama hizmetiyle yanınızda olmaktadır.

Arnavutköy Eşya Depolama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilir ve güvenilir hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti için firmamız sözleşme oluşturmakta ve hizmetini sözleşme güvencesiyle sizlere sunmaktadır.

Depolama hizmeti için ürün paketlenmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeyle hazırladığımız paketler sayesinde ürünlerinizin deforme olmaması için gerekli tüm önlemler firmamız tarafından alınmaktadır.

Eşyaların ekspertiz tarafından belirlenen depoya yerleştirilmesi de yine uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eşya yerleştirilmesi düzenli olarak yapıldığından, eşyalarınızı teslim alırken bir karışıklıkla mücadele etmek zorunda kalmazsınız.

Cihan Evden Eve Nakliyat, Arnavutköy Eşya Depolama alanında tecrübesiyle uzun yıllar çalışmış ve müşteri memnuniyeti kazanmış bir firmadır. Eşya depolama hizmetini kısa ve uzun vadeli olarak alabilirsiniz

Depolama alanımızın öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de güvenilir olmasıdır. 7/24 hem kamera sistemleri hem de güvenlik hizmetiyle korunan depolarımızda eşyalarınızın kaybolması, çalınması gibi riskler bulunmamaktadır. Cihan Nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliğinin garantisini vermekteyiz.

Arnavutköy Eşya Depolama hizmetimizi aldığında firmamızın son gelişmeleri takip ederek oluşturduğu depolardan yararlanacaksınız. Depolarımız modern yapısıyla eşyalarınızın nem, sıcaklık değişimi gibi faktörlere karşı korunmasını sağlamaktadır. Depolar havalandırılmakta olup, eşyalarınızın zarar görmemesi için üstün çaba gösterilmektedir. Ayrıca sel baskınından eşyalarınızın korunması için yine gerekli araç ve gereçler bulunmaktadır. Dolayısıyla Cihan Nakliyat eşyalarınızın zarar görmeden korunması için tüm imkanlarını kullanmaktadır.

Arnavutköy Eşya Depolama fiyatı eşyalarınıza uygun olan depoya göre değişkenlik göstermektedir. Firmamızın small, large ve x large olmak üzere üç farklı kapasiteye sahip deposu bulunmaktadır. Small depo 12 metreküp olup 1+0 ve 1+1 ev eşyasını depolama kapasitesine sahiptir. Large depomuz ise 20 metreküptür ve 2+1 ev eşyasını depolama kapasitesine sahiptir. X large depomuz ise 30 metreküp olup, 3+1 ev eşyasını depolayabilir. Ancak sizler depolama hizmetinden faydalanmak istediğinizde evinizin 2+1 olmasından kaynaklı 2+1 deponun yeterli olacağını düşünmemelisiniz. Arnavutköy Eşya Depolama hizmeti aldığınızda uzman ekibimiz tarafından evinize gelinmekte ve ekspertiz tarafından eviniz için uygun olan depoya yönlendirilmektesiniz.  Bunun neticesinde deponun ücreti hakkında bilgilendirilirsiniz.

Kullanacağınız depo ve depoyu kullanım süreniz ana fiyatı belirlemekte olup, firmamızın ek hizmetlerinden yararlanmanız durumunda fiyatta değişiklik oluşabilir. Eşya paketleme, eşyaların taşınması, sigortalanması gibi hizmetlerimiz ek hizmet olup detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Ayrıca özel koruma gereken hassas eşyalarınız ya da değerli eşyalarınızın koruması için iklim kontrollü depoyu tercih edebilirsiniz. İklim kontrollü depolar çevresel faktörlere karşı eşyalarınızın korunabilmesi amacıyla üretilmiş olup, standart depolarla arasında fiyat farkı bulunmaktadır. İklim kontrollü depo ücretini öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.