• Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • Cihan Nakliyat Türkiye’nin Her Yerine Şehir arası Nakliyat

  Mart 12, 2015 0Hizmetlerimiz

  Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

  Cihan evden eve nakliyat türkiyenin her yerine evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ev ofis ve büro taşımanın gerçek adresi olan cihan nakliyat tam 20 yıldır gerek kalitesi gerekse hizmet anlayışı ile sizlere en çağdaş taşımacılık anlayışını sunmaktadır.

  Cihan nakliyat ile Türkiyenin her yerine şehirler arası taşımacılık ve nakli,yat işleriniz sigortalı olarak yapılmakltadır.

  Taşıma araçları firmamızın kendi öz malı olup tüm araçlarımız kapalı çelik kasalıdır

  Şehirlerarı nakliyat hizmeti aldğınızda araçlarımzı sadece sizin hizmetinize sunulmakta eşyalarınız akrgo yönetemi ile toplama olarak değil sadece size özel hizmet vererek taşınmaktadır.

  Dilerseniz şehirler arası nakliyat hizmetiniz de ödemeyi kredi kartınız ile  yapabilirsiniz

  istanbul- izmir-antalya-bodrum-istanbul-ankara arası şehirler arası nakliyat hizmeti hergün yapılan nakliyat seferleri ile kesintisiz devam etmektedir bu iller dışında alacağınız nakliyat hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile görüşün önceden gün almanız gerekmektedir.

  Şehirler arası nakliyat hizmetinde firmamız size tam bir paket hizmeti sunmaktadır eşyalarınızın yüklemesi boşaltılması ambalajı monte ve demontesi tamamen firma elemanlarımız yapılmaktadır.

  aynı gün araçlara yüklenilen eşyalar . hemen yola çıkılmta ertesi gün ise yeni yerde boşaltılmaktadır.

  eşylarınız araçlar üzerinden sigortalanmaktadır.

  Unutmayınız ki nakliye sigortası hiç bir zaman eşyalşrınıza yapılmaz bu yönde size verilen vaatler tamamen gerçek dışıdır eşyalarınız araçlar ile birlikte sigortalanır ve araç üzerinde olabilecek hertürlü olumsuzluklar üzerinden sigortalanır.

  Şehirler arası nakliyat üç farkı araç ile yapılmaktadır küçük- orta-büyük boy araçlar ile yapılabilmektedir.

  araç seçimi tammen eşyalarnıza göre ayarlanmakadtır taşımadna önce expertiz hizmeti ile eşyalarınız tespit edilerek eşyalarınıza uygun araç seçimi firmamız tarafına yapılır ve sözleşme imzalanır.

  Cihan nakliyat ile sözleşmesiz taşınmazsınız


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *