• Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • Nakliyat Firması Seçimi

  Mart 15, 2015 0Bilgi Bankası

  Nakliyat Firması seçerken nelere dikkat etmeliyim?

       Bu konuda en hassas noktalardan bir tanesi de seçtiğiniz firmanın internet üzerinde geniş bilgilere yer vermesi ve iletişim numarası ile adres bilgilerinin tam olmasıdır. Cihan Nakliyat ile taşınmaya karar verdiğinizde, sitesi üzerinden bütün bilgilere ulaşabilir, sormak istediğiniz sorularınızı mail yoluyla ya da telefonla sorabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sonrasında şehir içi mi yoksa şehir dışına mı taşınacağınız söz konusu olmaktadır. Bunu da yine firma yetkilileriyle konuşarak çözümleyebilir, fiyat konusunu da konuşabilirsiniz. Nakliye ücretleri firmalar arası değişkenlik göstermektedir. Bu konuda da Cihan Nakliyat internet hesabından fiyat alabilirsiniz.

  Firmayı seçerken fiyat araştırması yapmalı mıyım?

              Nakliyat Firmasını seçerken fiyatlandırma oldukça önemli bir husustur. Bu nakil yapacağınız yerin yakınlık ve uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat konusunu konuşmadan ve bir karara bağlamadan asla anlaşmaya varmayınız. Yapacağınız sözleşmelere de fiyat bilgisini mutlaka yazdırınız ve fiyat bilgisini yazıyla da eklenmesini sağlayınız. Cihan Nakliyat resmi internet sitesinden fiyatla ilgili araştırma yapabilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir, iletişim numaralarından da arayıp fiyat ve diğer merak ettiğiniz konuları açıklığa kavuşturabilirsiniz. Nakil işlemlerinde şehir içi veya şehir dışı taşımalarda fiyat değişkenlik gösterecektir. Dilerseniz fiyat karşılaştırmaları da yapabilirsiniz.

  Paketleme işini firma yapıyor mu?

              Evet. Eşyalarınızı isterseniz kendiniz toplayabilir ve paketleyebilirsiniz. Hayır, ben bununla uğraşmak istemiyorum diyorsanız firma evinize gelip eşyalarınızı özenle toplayacaktır. Cihan Nakliyat bu konuda da siz müşterilerine güvenilir hizmet vermekten onur duyacaktır. İşini bilen, titizlikle çalışan, konusunda uzman çalışanlarıyla modern ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenip nakil işlemine hazır hale getirilmektedir. Paketleme işini kendim yapmak istiyorum fakat ambalajlamak için malzemem yok diyorsanız Yine Cihan Nakliyat firmasından ambalaj satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Paketleme süreci zahmetli bir süreçtir. Eğer eşyalarınızı kendiniz topluyorsanız, toplayıp koli yaptığınız kutuların üzerine hangi odaya ait olduğunu kırılacak eşya olup olmadığını not alırsanız, kolilerin açılma işlemi sıkıntısız bir şekilde işleyecektir. Toplama işlemini firmaya bıraktıysanız, çalışanlar eşyalarınıza göre olan ambalajları seçecek ve risksiz bir taşıma yöntemi seçecektir. Sizin ambalaj yaptığınız eşyalarınızın hasarından firma yetkililerinin sorumlu tutulamayacağını en başından bilmeniz gerekir.

   

  Kategori : Bilgi Bankası

  Tarih:     :08/10/2014

  Yazar   : Cihan Nakliyat

  İletişim : Prf Dr ali nihat tarlan cd no 68/3 Bostancı Kadıköy İstanbul

   

  Tel       : 0216 416 4676 – 0212 211 8708


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *