• Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • Nakliyat Platformları Hakkında

  Mart 15, 2015 0Bilgi Bankası

  Korsan Nakliye Firmalarına Dikkat

  Evden eve nakliyat sektöründe en büyük reklam hiç kuşku yokki referans tır. Firmanın alacağı her olumlu referans artı yeni bir müşteri demektir. bu düşünceyle  22 yılı aşkın süredir hizmet sunan kuruluşumuz bugüne kadar sayısız bireysel ve kurumsal referans almıştır.

  Lakin aynı zamanda internet arama motorları aracılığı ile taşımacılık firması arayan müşteriler arama sonuçlarında kurumsal firma internet siteleri değilde genelde nakliye firmalarının toplu reklamını yapan nakliyat platformları ile karşılaşmaktadır. Eskiden sayısı bir ikiyi geçmeyen bu platformlar maalesef artık neredeyse nakliye firmalarından daha çok sayıda oluşmuştur.

  Bu platformlardan yararlı  olanlar elbet te mevcuttur özellikle nakliye firmaları arasında iletişim kurmayı sağlayan ülke çapındaki nakliyecilerin iletişime geçmesini sağlayan evdenakliyateve.com/defter  ile evdeneve.gen.tr gibi platformları sektörün gelişmesine de katkıda bulundukları aşikardır lakin gunumuzde saysı onları geçen platformlarda o kadar çok nakliye firması listelenmektedir ki küçük bir araştırma yaptığımızda burda listelenen nakliye firması sayısı 3.000 civarındadır oysaki 21/11/2013 tarihi itibariyle ülkemizde ulaştırma bakanlığından yetki almış evden eve nakliyat firmaları sayısı 992 tanedir. maalesef sayısı artan bu platformlara reklam veren nakliye firmalarının anlaşılacağı üzere bir çoğu yeti belgesi olamayan sadece iş tutup bu işlerden komisyon alan firmalardan kaynaklanmaktadır.

  sizlerden ricamız evdene ve nakliye firmaları ile anlaşmadan önce firmanın tabela da yer alan unvanı ile yetki belgesini karşılatırmanız… aksi takdirde bugün şikayet sitelerinde yüzlerce şikayet veren nakliye müşterileri arasında sizde yerinizi alırsınız

   

   

  saygılarımızla

  Cihan Nakliyat Ltd. Şti.