• Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • Büyükada Nakliyat

  İstanbul da Marmara denizinde bulunan ve Prens adaları olarak adlandırılan adalar arasında en büyüğü olan ada Büyükada dır. Aynı zamanda Adalar Belediyesinin de merkezi olan Büyükada , adalara yapılan evden eve nakliyat içerisinde en çok nakliyat ve taşıma olan adadır.

  Büyük ada  yüz ölçüm olarak yaklaşık 6 km² bir alana sahip olup ortalama nüfüsü yaz ve kış olarak değişmektedir. Kışın sakin olan ada yazın neredeyse yürümesi imkansız bir kalabalığa sahiptir.

  Cihan nakliyat, adalar nakliyat içerisinde Türkiye de tek yetkili firmadır. Adalar belediyesi ne taşıma için başvurduğunuzda referans olarak sizi firmamıza yönlendirecektir.

  Büyükada ya Nasıl Taşınabilirim ?

  Büyükada ‘ya taşınmak veyahut Büyükada’dan İstanbul merkeze taşınmak isteyen müşterilerimiz öncelikle firmamızı arayıp eşya tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmeti almalıdır.

  Eksper tiz hizmeti çerçevesinde taşınma için gerekli araç ve ekipman tespiti yapılır.

  Adalar nakliyat hizmeti için normal evden eve nakliyat hizmeti gibi değil biraz daha zaman alan bir nakliyat hizmeti alırsınız.  Büyükada nakliyesi için en az 2 günlük bit nakliye hizmeti almalısınız.

  Neden Adalar Nakliyesi en az iki gün sürmektedir ?

  Adalar evden eve nakliyesi feribot ile yapıldığından. Aynı günde hem eşyalarınız yüklenmesi yapılıp hem de çıkarma gemisi ile Büyükada ya nakliyesinin yapılması teknik olarak mümkün değildir. Adalara çıkarma gemisi sabah saatlerinde İstanbul Anadolu yakasından hareketle büyük ada ya geçmektedir.

  İş bu sebeple taşınma çıkarma gemisinden randevu alındıktan önceki gün başlar ve eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza yüklenerek firma garajımıza gelir. Buradan sabah saatlerinde çıkarma gemisine binen nakliyat kamyonu Büyük adaya varıp eşyalarınız teslim eder.

  Büyükada’ya Ev Taşıma Nakliye için Çıkarma Gemisinden Nasıl Randevu Alınır?

  adalar evden eve nakliyat

  Çıkarma gemisine büyük ada ya nakliye hizmeti için randevu almak gerekmektedir Randevular Büyükada belediyesi tarafından verilmektedir. Belediye randevuyu online vermediğinden doğrudan müracat ederek adalara evden eve nakliye hizmeti için başvurmanız gerekmektedir.

  Cihan Nakliyat adalar evden eve nakliyat hizmetinde Büyükada ya yapılan nakliye ler için randevuyu sizin adınıza almaktadır. Bu hizmet için ekstra herhangi bir ödeme yapmazsınız.

   

  Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

   


  Büyükada Nakliyat

  heybeliada nakliyat

  kınalıada nakliyat

  burgazada nakliyat

  Büyükada Heybeli ada Kınalı ada ve Burgaz Adasına Taşınmak istiyorsanız doğru adrestesiniz

  İstanbulda Adaya nakliye hizmetinin %90 ını firmamız tarafından verilmektedir. firmamız haftanın her günü Büyükada heybeli Ada Kınalı Ada ve Burgaz adasına nakliye kamyonu çıkarmaktadır.

  1991 Yılından beri ev ofis taşıma ve depolama hizmeti sunan firmamız müşterilerine sorunsuz hizmet sunmakla gurur duymaktadır.

  Adalar müşterilerimizden %100 referans alan firmamız en az İki gün süren adalara taşınma işini en uygun çözümlere yapmaktadır.</p

  Adaya taşınma sırasında Adalar belediyesinden randevu ve izin alma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  Adaya taşınma

  işleminin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi için ilgili  makalemizi okuyunuz