• Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • duyurular /

  Büyükada Nakliyat

  heybeliada nakliyat

  kınalıada nakliyat

  burgazada nakliyat

  Büyükada Heybeli ada Kınalı ada ve Burgaz Adasına Taşınmak istiyorsanız doğru adrestesiniz

  İstanbulda Adaya nakliye hizmetinin %90 ını firmamız tarafından verilmektedir. firmamız haftanın her günü Büyükada heybeli Ada Kınalı Ada ve Burgaz adasına nakliye kamyonu çıkarmaktadır.

  1991 Yılından beri ev ofis taşıma ve depolama hizmeti sunan firmamız müşterilerine sorunsuz hizmet sunmakla gurur duymaktadır.

  Adalar müşterilerimizden %100 referans alan firmamız en az İki gün süren adalara taşınma işini en uygun çözümlere yapmaktadır.</p

  Adaya taşınma sırasında Adalar belediyesinden randevu ve izin alma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  Adaya taşınma

  işleminin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi için ilgili  makalemizi okuyunuz 

   

   

   


  shutterstock_287716172-1-1200x801.jpg

         Cihan nakliyat ile ege bölgesine her gün ev ofis ve parça eşya taşımacılı yapılmaktadır. Firmamız İzmir İstanbul arasında günlük olarak düzenli bir şekilde büyük araç ve haftanın bazı günlerinde hususi eşyalarını göndermek isteyen müşterilerimize de kamyonet seferleri düzenlemektedir.

  Şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılığında lider olan firmamız işe taşıma yaptığınızda eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından nakliye emtia sigortası yapılmaktadır.

  Taşıma öncesi firmamızdan eşyalarınız tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak, sağlık bir taşıma gerçekleştirebilir eşyalarınıza uygun araç seçebilirsiniz

  İzmir ve ege bölgesinde taşıma işlemleri aynı gün yükleme yapılarak yola çıkılmakta ve ertesi gün de teslim edilmektedir. 

   

  Korsan nakliye firmaları tarafından yapılan taşımalarda eşyalarınız adresinden alındıktan sonra başka araçlara devir edilerek başka firmaları tarafından gönderilmektedir. cihan nakliyat'ın tüm araçları logolu olup asla bir başka firmaya devir etme söz konusu değildir. Eşyalarınız araçlara yüklendikten sonra araç kapıları kilitlenir ve ertesi gün yeni evinizde açılarak boşaltma işlemi gerçekleşir.


  adalarnakliyat.jpg

  İstanbul prens adaları olarak bilinen; Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgaz adası na eşya taşıma işi nasıl gerçekleştirilir?

  Çıkarma Gemisi Nereden Kalkıyor?
  Çıkarma gemisi sadece İstanbul'un anadolu yakasında Maltepe ilçesinden kalkmaktadır.

  Eşyalarımı Çıkarma Gemisine Nasıl Yüklerim?
  Çıkarma gemisine eşya yükleme yapılmıyor. öncelikle bir nakliye firmnası ile anlıp eşyalarınızı nakliye aracına yüklemeniz gerekir. daha sonra nakliye aracı çıkarma gemisi ile adaya geçmektedir.

  Nakliye Kamyonu Ada içerisinde çalışır mı?

  Çıkarma gemisinden nasıl randevu alacağım ?

  Cihan nakliyat adaya taşınma işleminizi tüm bir paket olarak ele alır ve siz hiç bir şeye karışmazsınız firmamız ile telefonla görüşüp eşyalarınızın tespitini ücretiz ekspertiz hizmetimizle yaptırdıktan sonra, eşyalarınıza uygun araç seçilir ve taşıma gününüz için firmamız tarafından adalar belediyesinden çıkarma gemisi için randevu alınır.

  Çıkarma gemisinden randevu alındıktan sonra, taşıma gününden 1 gün önce eşyalarınız nakliye aracına yüklenir, çıkarma gemisi sabah erken hareket ettiği için aynı gün yükleme yapılamamaktadır. bu sebeple bir gün önceden eşyalarınız adresinden alınarak nakliye kamyonuna yüklenir.

  Eşyaları Nakliye kamyonunda mı kalacak ?

  Bir gün önce alınan eşyalarınız araçlarımızdan indirilmeden garajımızda bekletilir ve taşıma sabahı araç doğrudan çıkarma gemisi ile adaya geçer.

  Taşıma sigortası yapılacak mı?

  Büyükada, heybeliada,kınalı ada ve burgaz adası evdne eve nakliye hizmetinde Cihan nakliyat 25 yıldır sorunsuz hizmet vermektedir. ve adalar nakliyesinin %90 ı Firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. firmamız adalar evden eve nakliye ve diğer taşıma işlemlerinde tek yetkili adrestir.