• Çağrı Merkezi: 444 6823 Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • Adalar Çıkarma Gemisi

  Haziran 22, 20170duyurular

  adalarnakliyat.jpg

  Adalar Çıkarma Gemisi

  Haziran 22, 2017 0duyurular

  İstanbul prens adaları olarak bilinen; Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgaz adası na eşya taşıma işi nasıl gerçekleştirilir?

  Çıkarma Gemisi Nereden Kalkıyor?
  Çıkarma gemisi sadece İstanbul’un anadolu yakasında Maltepe ilçesinden kalkmaktadır.

  Eşyalarımı Çıkarma Gemisine Nasıl Yüklerim?
  Çıkarma gemisine eşya yükleme yapılmıyor. öncelikle bir nakliye firmnası ile anlıp eşyalarınızı nakliye aracına yüklemeniz gerekir. daha sonra nakliye aracı çıkarma gemisi ile adaya geçmektedir.

  Nakliye Kamyonu Ada içerisinde çalışır mı?

  Çıkarma gemisinden nasıl randevu alacağım ?

  Cihan nakliyat adaya taşınma işleminizi tüm bir paket olarak ele alır ve siz hiç bir şeye karışmazsınız firmamız ile telefonla görüşüp eşyalarınızın tespitini ücretiz ekspertiz hizmetimizle yaptırdıktan sonra, eşyalarınıza uygun araç seçilir ve taşıma gününüz için firmamız tarafından adalar belediyesinden çıkarma gemisi için randevu alınır.

  Çıkarma gemisinden randevu alındıktan sonra, taşıma gününden 1 gün önce eşyalarınız nakliye aracına yüklenir, çıkarma gemisi sabah erken hareket ettiği için aynı gün yükleme yapılamamaktadır. bu sebeple bir gün önceden eşyalarınız adresinden alınarak nakliye kamyonuna yüklenir.

  Eşyaları Nakliye kamyonunda mı kalacak ?

  Bir gün önce alınan eşyalarınız araçlarımızdan indirilmeden garajımızda bekletilir ve taşıma sabahı araç doğrudan çıkarma gemisi ile adaya geçer.

  Taşıma sigortası yapılacak mı?

  Büyükada, heybeliada,kınalı ada ve burgaz adası evdne eve nakliye hizmetinde Cihan nakliyat 25 yıldır sorunsuz hizmet vermektedir. ve adalar nakliyesinin %90 ı Firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. firmamız adalar evden eve nakliye ve diğer taşıma işlemlerinde tek yetkili adrestir.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *