• Bostancı: 0216 362 15 40 Mecidiyeköy: 0212 211 87 08
 • duyurular /

  Büyükada Heybeli ada Kınalı ada ve Burgaz Adasına Taşınmak istiyorsanız doğru adrestesiniz

  İstanbulda Adaya nakliye hizmetinin %90 ını firmamız tarafından verilmektedir. firmamız haftanın her günü Büyükada heybeli Ada Kınalı Ada ve Burgaz adasına nakliye kamyonu çıkarmaktadır.

  1991 Yılından beri ev ofis taşıma ve depolama hizmeti sunan firmamız müşterilerine sorunsuz hizmet sunmakla gurur duymaktadır.

  Adalar müşterilerimizden %100 referans alan firmamız en az İki gün süren adalara taşınma işini en uygun çözümlere yapmaktadır.</p

  Adaya taşınma sırasında Adalar belediyesinden randevu ve izin alma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  Adaya taşınma işleminin nasıl yapıldı ğı hakkında detaylı bilgi için ilgili  makalemizi okuyunuz 

   

   

   


  shutterstock_287716172-1-1200x801.jpg

         Cihan nakliyat ile ege bölgesine her gün ev ofis ve parça eşya taşımacılı yapılmaktadır. Firmamız İzmir İstanbul arasında günlük olarak düzenli bir şekilde büyük araç ve haftanın bazı günlerinde hususi eşyalarını göndermek isteyen müşterilerimize de kamyonet seferleri düzenlemektedir.

  Şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılığında lider olan firmamız işe taşıma yaptığınızda eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından nakliye emtia sigortası yapılmaktadır.

  Taşıma öncesi firmamızdan eşyalarınız tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak, sağlık bir taşıma gerçekleştirebilir eşyalarınıza uygun araç seçebilirsiniz

  İzmir ve ege bölgesinde taşıma işlemleri aynı gün yükleme yapılarak yola çıkılmakta ve ertesi gün de teslim edilmektedir. 

   

  Korsan nakliye firmaları tarafından yapılan taşımalarda eşyalarınız adresinden alındıktan sonra başka araçlara devir edilerek başka firmaları tarafından gönderilmektedir. cihan nakliyat'ın tüm araçları logolu olup asla bir başka firmaya devir etme söz konusu değildir. Eşyalarınız araçlara yüklendikten sonra araç kapıları kilitlenir ve ertesi gün yeni evinizde açılarak boşaltma işlemi gerçekleşir.


  adalarnakliyat.jpg

  İstanbul prens adaları olarak bilinen; Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgaz adası na eşya taşıma işi nasıl gerçekleştirilir?

  Çıkarma Gemisi Nereden Kalkıyor?
  Çıkarma gemisi sadece İstanbul'un anadolu yakasında Maltepe ilçesinden kalkmaktadır.

  Eşyalarımı Çıkarma Gemisine Nasıl Yüklerim?
  Çıkarma gemisine eşya yükleme yapılmıyor. öncelikle bir nakliye firmnası ile anlıp eşyalarınızı nakliye aracına yüklemeniz gerekir. daha sonra nakliye aracı çıkarma gemisi ile adaya geçmektedir.

  Nakliye Kamyonu Ada içerisinde çalışır mı?

  Çıkarma gemisinden nasıl randevu alacağım ?

  Cihan nakliyat adaya taşınma işleminizi tüm bir paket olarak ele alır ve siz hiç bir şeye karışmazsınız firmamız ile telefonla görüşüp eşyalarınızın tespitini ücretiz ekspertiz hizmetimizle yaptırdıktan sonra, eşyalarınıza uygun araç seçilir ve taşıma gününüz için firmamız tarafından adalar belediyesinden çıkarma gemisi için randevu alınır.

  Çıkarma gemisinden randevu alındıktan sonra, taşıma gününden 1 gün önce eşyalarınız nakliye aracına yüklenir, çıkarma gemisi sabah erken hareket ettiği için aynı gün yükleme yapılamamaktadır. bu sebeple bir gün önceden eşyalarınız adresinden alınarak nakliye kamyonuna yüklenir.

  Eşyaları Nakliye kamyonunda mı kalacak ?

  Bir gün önce alınan eşyalarınız araçlarımızdan indirilmeden garajımızda bekletilir ve taşıma sabahı araç doğrudan çıkarma gemisi ile adaya geçer.

  Taşıma sigortası yapılacak mı?

  Büyükada, heybeliada,kınalı ada ve burgaz adası evdne eve nakliye hizmetinde Cihan nakliyat 25 yıldır sorunsuz hizmet vermektedir. ve adalar nakliyesinin %90 ı Firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. firmamız adalar evden eve nakliye ve diğer taşıma işlemlerinde tek yetkili adrestir.


  back-2.jpg
  Evden eve nakliyat ve ofis taşımada yirmi bir yıldır. sorunsuz hizmet sunmaktayız. cihan nakliyat çağdaş, profesyonel ve kurumsal çözümler sunar. Hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

  Galeri

  SDC13898.jpg SDC13890.jpg SDC13884.jpg SDC13879.jpg redtrack.jpg persons.jpg person2.jpg giris.jpg DSCI5866.jpg double.jpg back.jpg track.jpg small.jpg SDC14044.jpg SDC14031.jpg SDC14019.jpg SDC14014.jpg SDC14002.jpg SDC14001.jpg SDC13999.jpg SDC13991.jpg SDC13990.jpg SDC13984.jpg SDC13982.jpg SDC13981.jpg SDC13916.jpg SDC13915.jpg SDC13914.jpg SDC13913.jpg SDC13910.jpg SDC13909.jpg SDC13908.jpg